Złącze Ixconnect firmy Häfele zostało nagrodzone tytułem Best of the best. Fot. Häfele

Złącze Ixconnect firmy Häfele zostało nagrodzone tytułem Best of the best. Fot. Häfele

  • Autor: mg
  • 08 maj 2017 14:32 (aktualizacja: 09 maj 2017 09:00)

Złącze firmy Häfele otrzymało nagrodę targów "Interzum"

Złącze "Ixconnect" firmy Häfele zostało nagrodzone tytułem „Best of the best” największych targów akcesoriów meblowych "Interzum 2017". Jury wyróżniło także system przesuwny "Easy Storage" tego producenta. Najbliższa edycja targów "Interzum" rozpocznie się 16 maja br.

Jury postanowiło przyznać nagrodę za złącze "Ixconnect" firmy Häfele. To niewielkie jednoczęściowe okucie, które nie wymaga wykorzystania narzędzi. Jego prosta konstrukcja i szybkość instalacji (wystarczy je docisnąć do poszczególnych elementów) przyspieszają czas realizacji zamówienia. Złącze "Ixconnect" jest odpowiednie do paneli o każdym stopniu grubości.

Projektując okucie "Ixconnect", mieliśmy na uwadze stworzenie rozwiązania maksymalnie funkcjonalnego i wygodnego w zastosowaniu. Połączyliśmy technologiczne zaawansowanie i prostotę montażu  – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w Häfele Polska.

Na wyróżnienie zasłużył także system Häfele "Easy Storage", służący lepszemu organizowaniu miejsca w mieszkaniu. System umożliwia zagospodarowanie praktycznie każdej przestrzeni – szuflad, wysokich szaf czy szafek na buty – i uczynienie jej maksymalnie pojemną i funkcjonalną przy zachowaniu jednego stylu. Wielką zaletą systemu jest fakt, że może być instalowany bez konieczności wykorzystania narzędzi, co pozwala skrócić czas montażu kompletnego systemu nawet o połowę.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ