Centralna siedziba Schattdecor w Thansau. Fot. Schattdecor

Centralna siedziba Schattdecor w Thansau. Fot. Schattdecor

  • Autor: bm
  • 15 lip 2019 13:11 (aktualizacja: 18 lip 2019 10:48)

Zmiany w składzie zarządu firmy Schattdecor

Od września 2019 w składzie zarządu Schattdecor znajdą się dwie nowe osoby: Claudia Küchen i Frank Schumacher. Tym samym zarząd będzie składał się z sześciu osób.

Rada Nadzorcza Schattdecor AG powołuje od września 2019 dwie osoby do Gremium Zarządu: Claudię Küchen, która zatrudniona jest w grupie firm Schattdecor od roku 1999 i odpowiada za obszar designu, marketingu oraz komunikacji oraz Franka Schumachera, który do 2018 roku pełnił funkcję rzecznika Zarządu (CEO) w grupie Interprint i jest doświadczonym znawcą naszej branży.

Claudia Küchen, rozwijając przez ostatnie dwadzieścia lat w naszej grupie przedsiębiorstw swoją karierę projektantki i osoby odpowiedzialnej za dział kreatywny i komunikację, ukształtowała obszar designu i marketingu oraz wizerunek Schattdecor. Frank Schumacher wniesie do naszej firmy, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, kompetencję i dogłębną znajomość branży. Obie te osoby wzbogacą Zarząd zarówno w zakresie fachowym jak i osobowościowym. - powiedział Prezes Zarządu Roland Auer.

Frank Schumacher będzie odpowiedzialny za obszar sprzedaży oraz strategicznych zakupów i zapewne przyczyni się, dzięki swojemu doświadczeniu, do rozwoju firmy. Claudia Küchen będzie kierowała nowym resortem w Zarządzie obejmującym design, marketing, komunikację i rozwój dekorów. Od września 2019 Zarząd Schattdecor AG będzie składał się z sześciu osób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ