Peka na 4 Design Days 2019

Peka na 4 Design Days 2019

  • Autor: bm
  • 07 lut 2019 08:43 (aktualizacja: 07 lut 2019 11:55)

Zobacz, co pokazała firma Peka na 4 Design Days 2019!

Ciekawe rozwiązania do kuchni i salonu, akcesoria meblowe, nowatorskie sposoby na przechowywanie produktów i przedmiotów - wszystko to mieli okazję oglądać odwiedzający stoisko marki Peka podczas tegorocznej edycji 4 Design Days w Katowicach.

Peka po raz kolejny zawitała do Katowic, aby podzielić się swoim doświadczeniem w dziedzinie akcesoriów meblowych. Przedstawiciele firmy doradzali, które z rozwiązań pozwalają na największą swobodę w przechowywaniu produktów, a które zaś są idealne dla mniejszych szafek.  Nie zabrakło także rad, dotyczących oferowanych przez markę rozwiązań dla przestronnych kuchni czy salonów, które dziś coraz częściej tworzą jedną przestrzeń. Odwiedzający stoisko marki partnerzy biznesowi oraz goście mogli poznać także rynkowe trendy w kolorystyce mebli oraz akcesoriów. Wśród nich obecny był antracyt, który znalazł zastosowanie w wielu rozwiązaniach producenta, jak również dodatkowe wykończenie drewnem w eleganckiej linii półek Fioro. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających wywołał system Tandem właśnie w antracytowej odsłonie. Ten niezwykle modny kolor dominował także w wykończeniu najnowszych szuflad marki Grass, dystrybuowanych przez Pekę. Nowości marki i udogodnienia ze świata wyposażenia wnętrz prezentowane były również na ekspozycji kuchni Vigo.

Na stoisku wśród premier zaprezentowano również m.in. system Pecasa, który umożliwia całkowicie indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w zależności od potrzeb klienta. Dzięki lekkiej konstrukcji, jak również uniwersalnemu projektowi, system ten z pewnością daje nowe możliwości do niestandardowej i funkcjonalnej aranżacji różnych pomieszczeń. Podczas targów został zaprezentowany w salonie, ale z powodzeniem zostać zastosowany w garderobie czy pokoju dziecięcym, w którym np. swobodnie możemy regulować wysokość zawieszenia półek dostosowanych do obecnego wzrostu dziecka.

Wrażenie na klientach odwiedzających stoisko wywarł także regał Smartcube. Zaprezentowano go nie tylko w formie półek przymocowanych do ściany w roli gotowego rozwiązania, ale również jako konstrukcję na wyspie, będącą miejscem dla ziół. System ten może zostać rozbudowany zgodnie z naszym projektem - jest tak modułowy, że może zostać dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ