Otwarcie salonu Agata w Nowym Sączu

Otwarcie salonu Agata w Nowym Sączu

  • Autor: bm
  • 13 gru 2017 11:24 (aktualizacja: 15 gru 2017 09:48)

16 tysięcy osób na otwarciu salonu Agata w Nowym Sączu

Salon Agata w Nowym Sączu to 24. inwestycja sieci w Polsce oraz druga w Małopolsce. Otwarcie placówki odbyło się w świątecznym klimacie. W weekend otwarcia - 8-10 grudnia sklep odwiedził 16 tysięcy osób. Na pierwszych klientów czekały oferty promocyjne i świąteczne atrakcje.

Salon Agata w Nowym Sączu, zlokalizowany przy ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 138, był długo wyczekiwaną inwestycją firmy w tym regionie. O ogromnym zainteresowaniu najlepiej świadczyła duża frekwencja podczas otwarcia. Przez trzy dni wydarzenie zgromadziło bowiem aż 16 tysięcy odwiedzających. "Otwarcie nowego salonu jest dla nas zawsze dużym wydarzeniem. Cieszę się, że mieszkańcy Nowego Sącza i okolic odwiedzili nas tak licznie w miniony weekend i wspólnie mogliśmy spędzić ten czas w miłej, świątecznej atmosferze." - powiedział Przemysła Gurban, dyrektor operacyjny salonów Agata.

Z okazji otwarcia Klienci skorzystali z wyjątkowej oferty rabatowej i gazetki promocyjnej, dzięki której meble oraz akcesoria i dekoracje można było zakupić w promocyjnych cenach. Zakupom w nowym salonie towarzyszyła prawdziwie świąteczna atmosfera. Najmłodsi spotkali się ze Świętym Mikołajem – przy specjalnie zaaranżowanej strefie animacji można było wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i od razu je wywołać. Bożonarodzeniowe upominki wręczały z kolei elfy. Dla Klientów przygotowano także konkursy wiedzy o marce Agata, które w niedzielę poprowadził gość specjalny – Irek Bieleninik. 

Salon Agata w Nowym Sączu to 24. inwestycja sieci w Polsce oraz 2. w Małopolsce. Na 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni znalazła się szeroka oferta mebli i akcesoriów do wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego, jadalni, czy kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ