Jubileusz 20-lecia Grupy Poldem

Jubileusz 20-lecia Grupy Poldem

  • Autor: bm
  • 18 cze 2018 10:24 (aktualizacja: 19 cze 2018 08:15)

20 lat Grupy Poldem - jubileuszowy piknik w Skierniewicach

W jubileuszowym pikniku, zorganizowanym w Skierniewicach przez meblową Grupę Poldem wzięło udział kilkaset osób, w tym m.in. zarząd i partnerzy firmy, przedstawiciele lokalnych władz, pracownicy skierniewickiej fabryki mebli Stella, należącej do Grupy Poldem.

W radosnym, letnim nastroju, przy grillu i muzyce świętowano w sobotę 16 czerwca 20. urodziny Grupy Poldem – jednego z liderów rynku mebli tapicerowanych w Polsce. Wydarzenie było okazją do uhonorowania najważniejszych partnerów Poldemu – polskich i zagranicznych, a także najbardziej zasłużonych pracowników. Nie zabrakło też atrakcji dla całych rodzin – konkursów i zabaw dla dzieci i dorosłych, grillowanych przysmaków i oczywiście muzyki. Gwiazdą wieczoru był zespół De Mono.

Grupa Poldem swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku. Obecnie posiada dwa zakłady produkcyjne, w tym fabrykę Stella w Skierniewicach, która powstała w 2013 roku. Łącznie Grupa zatrudnia ponad 600 osób i wciąż się rozwija. Jak zapowiedział podczas uroczystości prezes Grupy David Lhomme – jeszcze w tym roku Poldem planuje otworzyć kolejna fabrykę – w Koluszkach.

Grupa Poldem należy do grona najważniejszych polskich eksporterów mebli. Co roku wprowadza kilkadziesiąt nowych lub zmodyfikowanych modeli, dostosowanych do trendów wzorniczych w różnych krajach, do których trafiają jej produkty. Najważniejsze rynki zbytu Grupy to kraje Europy Zachodniej (m. in. Francja) i Skandynawii. Meble Grupy Poldem można oczywiście znaleźć również w wybranych polskich sklepach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ