Szafka Incastro. Fot. MC Akcent

Szafka Incastro. Fot. MC Akcent

  • Autor: bm
  • 23 maj 2019 10:46 (aktualizacja: 28 maj 2019 11:27)

25 szafek RTV - oferta polskich producentów i dystrybutorów mebli

Szafka RTV to mebel, który warto mieć w mieszkaniu nawet wtedy, kiedy decydujemy się na powieszenie telewizora na ścianie. Ustawimy w niej dekoder, odtwarza DVD, a także inne sprzęty i używane na co dzień przedmioty. Zobacz ofertę polskich producentów i dystrybutorów!

ANDORA/Hubertus Design

Szafka przeznaczona do postawienia ekranu LCD, LED lub plazmowego do 65" i max. wadze do 60kg. Pod blatem znajdują się dwie 2 szklane półki podświetlone LED, a odległość pomiędzy nimi można regulować. W środkowej części szafki umieszczono dwie funkcjonalne szuflady.

LUNA/Hubertus Design

Stolik przeznaczony do postawienia ekranu LCD, LED lub plazmowego do 65’’. Konstrukcję szafki tworzy podstawa w kształcie ściętego ostrosłupa, dwie symetryczne podpory oraz środkowa kolumna, w której można ukryć wszystkie przewody podłączonego sprzętu. Pod blatem znajdują się dwie 2 szklane półki, podświetlone LED.

MARINO MAX/

Hubertus Design

Stolik jest przeznaczony do zawieszenia ekranu LCD, LED lub plazmowego do 70" i max. wadze 40kg. Konstrukcja szafki jest wykonana z wysokopołyskowej płyty MDF oraz szkła bezpiecznego.       W tylnej części korpusu podświetlonego po obu stronach LED, umieszczone są przepusty kablowe.

VENTO/Hubertus Design

Model o futurystycznej konstrukcji, na którym można zawiesić ekran LCD, LED lub plazmowy do 65". Charakteru dodaje kolumna w kształcie graniastosłupa pochyłego, w której przygotowano specjalne otwory na półki szklane. Konstrukcja stolika została wykonana z wysokopołyskowej płyty MDF oraz szkła bezpiecznego.

STOCKHOLM/IKEA
Projekt: Ola Wihlborg. Szafka na telewizor w okleinie orzechowej i z nóżkami z litego jesionu. Powierzchnia została dodatkowo wzmocniona ochronną warstwą lakieru. W prosty sposób można ukryć kable prowadząc je między półkami i wyprowadzając przez gniazda na przewody na spodzie szafki.

FJÄLLBO/IKEA
Projekt: Johan Kroon. Rustykalna szafka z metalu i litego drewna ma otwarty tył, co ułatwia poprowadzenie przewodów i kabli. Sprzęt elektroniczny można umieścić za drzwiczkami z metalowej siatki, która umożliwia odbiór sygnału z pilota zdalnego sterowania. Szafka ma regulowane nóżki.

MOSTORP/IKEA

Otwory pozwalają wygodnie przeprowadzić kable z tyłu, dzięki czemu są niewidoczne. Duża szuflada ułatwia przechowywanie pilotów i innych akcesoriów. Za drzwiami jest mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania.

HEMNES/IKEA
Projekt: Carina Bengs. Lite drewno, bejcowane, naturalne w dotyku. Ukryte prowadnice zapewniają, że szuflady zamykają się gładko, nawet gdy są mocno obciążone. Duże szuflady ułatwiają utrzymanie rzeczy w odpowiednim porządku.

OLEO/Kolekcja Mebli Klose

Prostota formy, oszczędne detale, barwy natury podkreślające piękno drewna. Bogata gama wybarwień. Funkcjonalne szufladki wyposażono w systemy cichego domykania. Otwarte półki i 4 pojemne szufladki. Fronty szuflad do wyboru gładkie lub ryflowane.

EMELA/MC Akcent

„Emela” to nowoczesna szafka rtv o asymetrycznym wyglądzie, z 3 szufladami oraz miejscem na sprzęt elektroniczny. Szafka wykonana z drewna dębowego oraz elementów lakierowanych białym lakierem matowym.

SANTORI/MC Akcent

CHARAKTERYSTYKA: i drewna dębowego sękatego, stanowiąca jeden z elementów programu “Santori” do pokoju dziennego.

JULE I/MC Akcent

Szafka rtv „Jule I” – nowoczesna linia szafki rtv z trzema szufladami, wykonana w industrialnym laminacie betonowym połączonym z białym lakierem matowym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ