Jubileuszowe stoisko firmy Meble Wójcik na targach w Poznaniu. Fot. Beata Michalik

Jubileuszowe stoisko firmy Meble Wójcik na targach w Poznaniu. Fot. Beata Michalik

  • Autor: bm
  • 10 marz 2016 07:28 (aktualizacja: 14 marz 2016 08:51)

30 lat firmy Meble Wójcik

Firma Meble Wójcik - producent mebli skrzyniowych z Elbląga - obchodzi w tym roku 30-lecie swojego istnienia. Jubileuszowe wydarzenia będą się odbywały przez cały rok, ale inauguracja rocznicy była widoczna już na targach "Meble Polska" w Poznaniu, na stoisku producenta.

Historia firmy rozpoczęła się w 1986 roku, kiedy to Leszek Wójcik zbudował w Elblągu swój pierwszy zakład stolarski. Dzięki determinacji założyciela, ciągłym inwestycjom oraz zaangażowaniu pracowników mała stolarnia rozwinęła się w duże, nowoczesne przedsiębiorstwo - jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w regionie warmińsko-mazurskim. W jego skład wchodzą trzy zakłady: Fabryka Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryka Mebli i Żuławska Fabryka Mebli. Przez lata firma stała się jednym z największych pracodawców w regionie. Obecnie zatrudnia prawie 1200 osób i wciąż kształci kolejne pokolenia młodych stolarzy.

Meble tej marki sprzedawane są w ponad 20-stu krajach na całym świecie i ponad 250 salonach w całej Polsce.

W związku z wyjątkowym jubileuszem marka Meble Wójcik planuje specjalne imprezy i wydarzenia, a także wyjątkowe stoiska na najważniejszych branżowych imprezach wystawienniczych w Polsce. Na poznańskim stoisku Meble Wójcik można było - oprócz prezentowanych nowości produktowych - zobaczyć również zdjęcia i inne elementy upamiętniające jubileusz 30-lecia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ