Narożnik Thor. Fot. Etap Sofa

Narożnik Thor. Fot. Etap Sofa

  • Autor: bm
  • 19 wrz 2019 13:46 (aktualizacja: 20 wrz 2019 22:11)

30 narożników - zobacz, co proponują producenci!

Narożniki należą do najpopularniejszych mebli na polskim rynku. Z narożną sofą kąt staje się bardziej przyjazny, zachęca do odpoczynku i ułatwia spójną aranżację wnętrza. Ich zaletą jest również to, że najczęściej są meblami modułowymi i łatwo stworzyć ich spersonalizowaną wersję.

Wybór tego rodzaju mebli w polskich sklepach jest bardzo bogaty – w poniższym przeglądzie prezentujemy 30 narożników, co stanowi tylko niewielką część rynkowej oferty. Szeroka paleta kolorów, dostępnych tkanin i skór, standardowych lub opcjonalnych funkcji pozwala znaleźć coś interesującego dla niemal każdego klienta, zwłaszcza że narożniki znajdziemy w każdej „półce” cenowej i w każdym rozmiarze.

Szczęśliwi posiadacze dużych przestrzeni mieszkalnych mogą wybrać naprawdę duży, rozłożysty mebel, przy którym wygodnie usiądzie cała rodzina, a nawet goście. W takich narożnikach zazwyczaj znajdziemy zarówno funkcję spania, jak i pojemnik na pościel, dodatkowe funkcje (np. relaksu), a często także dodatkowe schowki, zintegrowane stoliki czy półki. Ten rodzaj mebla pasuje jednak nie tylko do dużych wnętrz. Równie dobrze będzie czuł się w małym mieszkaniu, pod warunkiem wyboru modelu o odpowiednich rozmiarach. Małe narożniki również mogą posiadać funkcję spania. W polskich sklepach i showroomach można wiele modeli niewielkich narożników w przystępnych cenach. W galerii prezentujemy zarówno duże, wielomodułowe kombinacje elementów, jak i niewielkie, proste w formie meble, idealne do małych mieszkań. Najpopularniejsze na rynku są bez wątpienia narożniki wyposażone w funkcję spania i pojemnik na pościel. Są funkcjonalne, umożliwiają zorganizowanie okazjonalnego noclegu dla gości i stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ