Fotele Grant. Fot. Vox

Fotele Grant. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 14 sie 2019 12:45

35 foteli tapicerowanych - oferta z polskich sklepów

LORETTA Libro

Cechą charakterystyczną mebla jest kedra wokół siedziska, podłokietników i poduszki. Ozdobą fotela jest drewniana podstawa pod siedziskiem oraz podłokietnikami, dostępna w kilku kolorach. Fotel występuje w szerokiej gamie tkanin.

ARDEA Meblomak

Model „Ardea” jest wygodny, miękki, o dużej elastyczności siedziska – odróżnia się od innych modeli tej klasy zastosowaniem kombinacji sprężyn kieszeniowych oraz falistych i pianki wysokoelastycznej. Możliwość zaopatrzenia w pojemnik. Barwione nóżki bukowe oraz stebnowania grubą nicią ozdobną dodają elegancji.

LARINO Meblomak

Fotel relax z silnikiem elektrycznym: połączenie rozkładania oparcia z wysunięciem części podnóżkowej. Unikalne wrażenie miękkości dzięki zastosowaniu sprężyn falistych, kieszeniowych oraz pianki wysokoelastycznej. Z oparciem zintegrowane są strefy podparcia zagłówka i lędźwi o ergonomicznie dobranych właściwościach.

MARINO RELAX Meblomak

Fotel z funkcją relax – połączenie rozkładania oparcia z wysunięciem części podnóżkowej, obrót oraz kołysanie (z możliwością blokady). Na całej powierzchni oparć, siedzisk i podłokietników zastosowano wysokoelastyczne pianki typu HR, w siedziskach sprężyny faliste i kieszeniowe.

MARSALA Meblomak

Fotel z funkcją relax – połączenie rozkładania oparcia z wysunięciem części podnóżkowej, obrót oraz kołysanie (z możliwością blokady). Efekt wygody i miękkości siedzisk oraz oparć uzyskany został poprzez zastosowanie odpowiedniej kombinacji sprężyn falistych i kieszeniowych oraz i pianki HR i wypełnień włókniną puszystą.

AGAT Motiv Home

Fotel „Agat” zwraca uwagę nietypową podstawą połączoną z podłokietnikami. Fotele Motiv Home zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały zarówno komfort, jak i wygodę w codziennym użytkowaniu oraz wpisywały się w teraźniejsze trendy.

ALMA Motiv Home

„Alma” to fotel o kubełkowym, pikowanym siedzisku. Fotele Motiv Home zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały zarówno komfort, jak i wygodę w codziennym użytkowaniu oraz wpisywały się w teraźniejsze trendy.

CLIO Motiv Home

„Clio” to fotel dedykowany przede wszystkim niewielkim wnętrzom. Fotele Motiv Home zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały zarówno komfort, jak i wygodę w codziennym użytkowaniu oraz wpisywały się w teraźniejsze trendy.

HOLM Motiv Home

„Holm” to klasyczny fotel – uszak, o tradycyjnej formie. Fotele Motiv Home zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały zarówno komfort, jak i wygodę w codziennym użytkowaniu oraz wpisywały się w teraźniejsze trendy.

ARIA MP Nidzica

W fotelu „Aria” sprężyny siedziskowe dodatkowo uzupełnione zostały najwyższej jakości pianką HR, natomiast w oparciu zamontowano włókna silikonowe. Fotel doskonale łączy się z modnymi tkaninami welurowymi i jasnymi, drewnianymi nóżkami.

BARI MP Nidzica

Fotel „Bari” stworzony został na wzór stylu skandynawskiego: prostota bryły, wspartej na naturalnych, drewnianych nóżkach, w połączeniu z ręcznym wykonaniem mebla, z dbałością o każdy szczegół. Wygodę fotela gwarantuje zastosowanie podwójnego podsprężynowania.

EGON MTI Furninova

Ponadczasowy, stylowy fotel, który nigdy nie idzie na kompromis w kwestii komfortu – taki właśnie jest fotel „Egon”. Specjalne szwy na krawędziach dodają charakteru temu modelowi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ