Stolik Casablanca. Fot. MC Akcent

Stolik Casablanca. Fot. MC Akcent

  • Autor: bm
  • 09 kwi 2019 12:34 (aktualizacja: 18 kwi 2019 08:49)

40 stolików kawowych - oferta producentów i dystrybutorów

Z drewna, metalu, szkła i plastiku, okrągłe, prostokątne i trójkątne - wybór stolików kawowych na polskim rynku jest bardzo bogaty. Prezentujemy ofertę produktów polskich i zagranicznych, dostępnych za pośrednictwem polskich dystrybutorów i sklepów.

BARCELONA
BoConcept (Domoteka)
CHARAKTERYSTYKA: Stolik z podnoszonym blatem i schowkiem, blat z MDF-u w fornirze orzechowym + grafitowe szkło, noga stalowa (mat lub połysk), wymiary przed i po rozłożeniu: wys. 35,5/49,5 cm, dł. 110/124 cm, szer. 80/94,5 cm
Cena detaliczna: 5049 zł

MADRID
BoConcept (Domoteka)
CHARAKTERYSTYKA: Stolik kawowy ze szklanym blatem, podstawa: nogi stalowe, lakier czarny matowy strukturalny + mniejszy blat z czarnego betonu, wymiary: śr. 99 cm, wys. 40 cm
Cena detaliczna: 2590 zł

STOLIK CFTT4181
Forte
CHARAKTERYSTYKA: Stolik o nietypowej budowie. Jego dolna część jest stała, a blat zamocowany jest na obrotnicy, która umożliwia przybliżenie do siebie górnej części, bez przesuwania całości. Dzięki temu z łatwością odsłaniamy dół białej, wykończonej na wysoki połysk ławy.

STOLIK CFTT4241
Forte
CHARAKTERYSTYKA: Stolik kawowy w dekorze dąb klepkowy, na metalowej, czarnej ramie. Umieszczona pod blatem szuflada, mimo swojej płytkości, jest bardzo praktyczna ze względu na szerokość (ponad 60cm) i z łatwością pomieści gazety, książki oraz piloty do sprzętu RTV.

STOLIK DURT511
Forte
CHARAKTERYSTYKA: Nowoczesny, oryginalny i stabilny – taki właśnie jest stolik „Durst”. Mocna konstrukcja oraz mechanizm podnoszący blat na siłownikach gazowych – to cechy wyróżniające ten praktyczny mebel. Innowacyjną formę połączono z tradycyjną bielą.

SAINT TROPEZ
Forte
CHARAKTERYSTYKA: Stolik kawowy z kolekcji Saint Tropez wyróżnia się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również dodatkową funkcjonalnością. Biały, połyskujący blat jest połączony z prowadnicą synchroniczną, która pozwala na jego rozsunięcie. Pod spodem znajduje się wysoki, poręczny schowek.

BULB
Good Inside/Gary Woodpecker
CHARAKTERYSTYKA: stolik kawowy ze schowkiem, wykonany w całości ze stali. Blat jest zdejmowany i mocowany na magnesy, dzięki czemu wewnątrz stołu mamy ukryty schowek. Stolik jest wykonywany ręcznie i malowany proszkowo. Dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Wymiary stolika: średnica 70cm, wysokość 42cm.
Cena detaliczna: 1590 zł

IGNAC
Good Inside/Hennil
CHARAKTERYSTYKA: stolik dębowy z okrągłym blatem. Ma trzy punkty podparcia. Przykuwa uwagę charakterystycznym podfrezowaniem blatu, dzięki któremu powstał rodzaj toczonego drewnianego talerza. Ignac wykonany jest z drewna. Wymiary stolika: średnica 51 cm, wysokość 41,8 cm.
Cena detaliczna: 1100 zł

PIECES
Good Inside/RAW
CHARAKTERYSTYKA: stolik kawowy wykonany z litego drewna dębowego. Swój oryginalny wygląd zawdzięcza ręcznemu połączeniu 112 drewnianych elementów w pionie i w poziomie. Stolik dostępny jest w wersji z szufladą lub bez. Wymiary stolika: średnica 100cm, wysokość 32cm.
Cena detaliczna: od 3500 zł

QUANTUM
Good Inside/nowymodel.org
CHARAKTERYSTYKA: stolik kawowy wykonany ze stelaża z drewna bukowego i tapicerki obiciowej oraz blatu ze szkła hartowanego. Autorem projektu jest prof. Stanisław Figla. Stolik charakteryzuje się prostą geometryczną formą. Wymiary stolika: szer. 45 cm, gł. 65 cm, wys. 57 cm.
Cena detaliczna: 1900 zł

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ