Targi wewnętrzne firmy PMW. Fot. PMW

Targi wewnętrzne firmy PMW. Fot. PMW

  • Autor: mg
  • 02 lut 2017 09:14 (aktualizacja: 02 lut 2017 10:56)

5. edycja targów wewnętrznych PMW

W styczniu 2017 roku odbyła się 5. edycja targów wewnętrznych firmy PMW. Podczas nich producent z Nidzicy zaprezentował wiele nowości, ale też kolekcji doskonale znanych na rynku. Podczas imprezy wręczono również nagrody i wyróżnienia najlepszym partnerom handlowym.

Uczestnicy targów mieli możliwość ujrzenia w jednym miejscu praktycznie całej oferty PMW. Natomiast i tak najbardziej oczekiwali nowości. Z ich reakcji i opinii wynika, że nie byli zawiedzeni.
Mocnym akcentem wśród najnowszych propozycji był nowatorski system rozkładania narożników i kanap. Uwagę zwracał również model „Davos”, który zagościł na okładce najnowszego folderu PMW. „Davos” to niezwykle ciekawy narożnik, w którym zastosowano system rozkładania zbliżony do znanej „pumy”, a niespodzianką jest fakt, że nie trzeba już odkładać poduch oparciowych czy zamawiać systemu unoszonych poduch. Oparcie jest bowiem zamontowane na stałe, a popularna „puma” początkowo wyjeżdża do przodu. Rozwiązanie to daje możliwość stosowania nieograniczonej wysokości oparcia.

Kolejną interesującą nowością była kanapa „York”, również wyposażona w funkcję „puma”, która do niedawna była zarezerwowana do narożników. Firma PMW przekonstruowała tę funkcję, dzięki czemu z powodzeniem znalazła ona zastosowanie w dwóch kanapach. Daje to możliwość użycia ruchomych zagłówków w kanapie.

Na tej samej zasadzie działa kolejna nowość – „Agra”, ale w tym przypadku klient może zamówić system unoszonych poduch, zwiększając tym samym wysokość oparcia. Obydwa wspomniane wyżej modele spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem przez odbiorców PMW.

Inną nowością jest narożnik „Brig” z ruchomymi zagłówkami, oceniony jako elegancki i zarazem nowoczesny. Niewielkie wymiary wróżą mu sukces rynkowy.

Na targach pokazano też narożnik „Todi” charakteryzujący się bardzo dużą powierzchnią leżenia i zarazem najmniejszymi wymiarami zewnętrznymi w swojej klasie. Jego proste, geometryczne kształty doskonale wpisują się w przestrzeń przeciętnych domów i mieszkań. W tym modelu również zastosowano znaną funkcję typu „puma.

Podczas imprezy, oprócz prezentacji mebli, wręczono także nagrody dlanajlepszych odbiorców PMW. Główne
statuetki trafiły do: OOO 2T Group
oraz salonów meblowych – Elżbieta,
Krzysztof Trzaska i Sonik. Natomiast
wyróżnienia zostały wręczone przed-
stawicielom salonów: Laustiga, Meb-
pol, Dom, Stollido, Waldi, Komfort,
Beta, Womag, ABC, Masket, Madom,
WPHW.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • klientka , 2019-02-13 12:17:43
    Dokonałam zakupu narożnika NORD od owego producenta PMW. Spośród wielu możliwości wybrałam ich narożnik- funkcjonalne rozwiązania, wygląd- plus! NATOMIAST jeśli chodzi o serwis po jej zakupie to dokonując zakupu warto wiedzieć, że trzeba mieć do tego stalowe nerwy. Wymieniany miałam jeden wierzchni element kanapy, gdyż materiał rozszedł się- po użytkowaniu od 23.06.2018r. (zgłoszenie reklamacyjne lipiec 2018). Po wymianie ( wrzesień 2018r.)okazało się, iż jest różnica w odcieniach, więc zareklamowałam raz jeszcze. Dwukrotnie dostałam odmowę, gdyż " różne odcienie tkanin występujących w meblach pokrytych tkaninami typu flock, szenil, welur itp. nie stanowią wady"- dla mnie stanowią! Nie odpuściłam i kanapa została odebrana w styczniu 2019r. do całkowitego przetapicerowania (umówiony zwrot po 1.02.2019r.) Telefon 7.02 od PMW z informacją, że mebel jeszcze nie został przetapicerowany. Dziś 13.02.2019, a ja w dalszym ciągu bez narożnika, bez spania zastępczego - w mieszkaniu ja z mężem i dwójką dzieci, więc o tyle dobrze , że dzieci mają gdzie spać. Ja z mężem wypocznę na moim narożniku , 26.02. 2019r. (termin zwrotu narożnika) . Podsumowując … serwis mojego narożnika trwa od 3 lipca 2018do dnia dzisiejszego i jeszcze trochę. Gorąco polecam nowoczesne i funkcjonalne meble firmy PMW!!!