Fot. Agata

Fot. Agata

  • Autor: mg
  • 13 wrz 2018 09:45 (aktualizacja: 16 wrz 2018 19:50)

Agata kontynuuje rozbudowę sieci sprzedaży

Otwarcie nowego salonu w Gorzowie Wielkopolskim, rozpoczęcie prac budowlanych w Zielonej Górze i kompletowanie dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia inwestycji w Toruniu - Agata kontynuuje rozbudowę swojej sieci sprzedaży.

Podstawą strategii biznesowej sieci Agata jest systematyczna rozbudowa powierzchni sprzedażowej poprzez otwieranie punktów handlowych w kolejnych miastach. Zakłada ona powstawanie 3 nowych sklepów rocznie aż do 2020 roku.

Najnowsza inwestycja tej marki została zrealizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Myśliborskiej, gdzie 31 sierpnia został otwarty nowy salon. Jego budowa rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku. To pierwsza tego typu placówka w mieście. Wcześniej gorzowianie chcący skorzystać z oferty sieci Agata musieli jeździć do Szczecina, bowiem tam właśnie znajdował się najbliższy salon. Na powierzchni wynoszącej blisko 10,5 tys. m2 oferowane są meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Wszystkie one prezentowane są w postaci gotowych aranżacji. Nowa inwestycja w Gorzowie wiąże się również z utworzeniem blisko 100 nowych miejsc pracy.

Niedawno rozpoczęły się także prace związane z budową salonu marki Agata w Zielonej Górze. Dwukondygnacyjny obiekt będzie zajmował powierzchnię ok. 12 tys. m2, a zatrudnienie znajdzie w nim blisko 100 osób.

To nie koniec najnowszych inwestycji sieci Agata. Trwają bowiem przygotowania do budowy salonu w Toruniu na działce przy ul. Olsztyńskiej. Póki co trwa kompletowanie dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy. W lipcu br. spółka Agata złożyła wniosek o wydanie decyzji środowiskowej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ