Fot. Salony Agata

Fot. Salony Agata

  • Autor: bm
  • 03 cze 2019 08:54 (aktualizacja: 04 cze 2019 10:11)

Agata powiększa magazyn koło Piotrkowa Trybunalskiego

Dzięki planowanemu powiększeniu centrum magazynowego sieci Agata, mieszczącego się w Majkowie Dużym koło Piotrkowa Trybunalskiego, powstaną nowe miejsca pracy. Firma prowadzi aktualnie rekrutację pracowników.

Ogólnopolskie centrum magazynowe sieci Agata ma blisko 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni i aktualnie pracuje w nim 250 osób, obsługując zarówno magazyn centralny, jak i magazyn e-commerce firmy. Jest to największe centrum logistyczne sieci. Pozwala na składowanie łącznej liczby ponad 85 tys. palet. W związku z dynamicznym rozwojem spółki i otwarciem nowej części magazynu w Majkowie Dużym obok Piotrkowa Trybunalskiego, firma prowadzi rekrutację i poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników. 

W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Organizujemy szkolenia z obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT i jesteśmy otwarci na wsparcie nowych pracowników. Zapewniamy stabilność, elastyczny grafik pracy w oparciu o system zmianowy oraz bezpośrednią umowę o pracę, co wyróżnia nas na tle wielu innych podmiotów. Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmy. - mówi Marek Skiba, dyrektor logistyki sieci Agata.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ