• Autor:
  • 27 gru 2013 18:02

Ahrend i Martela podpisują umowę o współpracy

Firma Koninklijke Ahrend NV, specjalizująca się w produkcji mebli biurowych, nawiązała bliską współpracę z polską filią firmy Martela. W tym celu obydwie strony podpisały umowę o współpracy strategicznej.

Firma Ahrend od dawna aktywnie działa na rynkach zagranicznych, utrzymując jednocześnie silną pozycję w Europie Środkowej i Wschodniej. Jednakże Polska pozostawała ciągle „białą plamą na mapie - stwierdził prezes zarządu Jacq de Bruin. - Bardzo cieszy nas perspektywa współpracy z firmą Martela, która dzięki ambitnej strategii jest graczem numer 3 w Polsce. Polski rynek ma ogromny potencjał; Polska, obok Czech i Rosji, gdzie Ahrend ma już swoich przedstawicieli, stanowi część najważniejszego rynku sprzedaży w tym regionie.

Na mocy umowy o współpracy, Martela będzie wyłącznym dystrybutorem dla wielu wiodących produktów Ahrend na polskim rynku, w tym stołów "Ahrend 1030", "Ahrend 700" oraz "Ahrend 500", systemów szaf biurowych, ścian działowych "S32", a także krzeseł "Ahrend 350", "Ahrend 250" i "Ahrend 230".

Jak mówi Heikki Martela, dyrektor generalny firmy Martela, połączenie sił przede wszystkim otwiera nowe szanse w wyższych segmentach rynku: Oferta Ahrend, obejmująca produkty i rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz przeznaczona jest dla klientów z najwyższych segmentów rynku i stanowi znakomite uzupełnienie rodziny produktów proponowanych przez firmę Martela.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Gość, 2017-09-10 08:59:37
    i kurupcja Marteli