GTV na targach Mebel 2017 w Moskwie

GTV na targach Mebel 2017 w Moskwie

  • Autor: bm
  • 04 gru 2017 11:42 (aktualizacja: 05 gru 2017 11:49)

Akcesoria meblowe firmy GTV na targach w Moskwie

Firma GTV zaprezentowała swoje produkty na targach "Mebel 2017", które odbyły się w listopadzie, w Moskwie. Są to największe targi akcesoriów meblowych w Europie Wschodniej. W ciągu 5 dni imprezę odwiedziło 40 000 gości z całej Rosji oraz państw sąsiednich.

Swoje produkty firma GTV zaprezentowała na ponad 80-metrowym stoisku. Przedsiębiorstwo już po raz ósmy uczestniczyło w tak wielkim i ważnym przedsięwzięciu na rynku wschodnim. Stoisko na targach odwiedziło około 1 000 osób, wśród których znaleźli się zarówno dawni partnerzy, jak i nowi klienci.

Targi MEBEL są największą imprezą targowo-wystawienniczą branży meblowej w Rosji. W ciągu 5 dni targi odwiedziło 40 000 gości z całej Rosji oraz państw sąsiednich - dostawcy oraz producenci meblowi, przedstawiciele mediów, architekci wnętrz oraz specjaliści od marketingu. Ogółem w targach wzięło udział 767 firm z 28 krajów.

W ramach targów firma GTV prezentowała autorskie kolekcje uchwytów Shape Art oraz znane, sprawdzone i popularne modele w nowej modnej kolorystyce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się uchwyty w najbardziej topowym kolorze czarnego matu! Odwiedzający stoisko mieli również możliwość zobaczenia i sprawdzenia nowych innowacyjnych profili GLAX oraz funkcjonalnych systemów do drzwi przesuwnych. Spore zaciekawienie wzbudziła również nowa linia przedłużaczy biurkowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ