Fot. AlmiDecor

Fot. AlmiDecor

  • Autor: bm
  • 03 sie 2018 07:17 (aktualizacja: 06 sie 2018 14:28)

AlmiDecor otwiera showroom na Placu Trzech Krzyży

Marka AlmiDecor we wrześniu otwiera swój pierwszy showroom w prestiżowej lokalizacji handlowej w Warszawie, w budynku Ethos na Placu Trzech Krzyży. Będzie on nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań, wystaw, dyskusji.

Otwarcie showroomu planowane jest we wrześniu tego roku. Obecnie AlmiDecor prowadzi nowoczesny sklep internetowy, oferujący produkty do wyposażenia wnętrz o wyjątkowym designie, uznanych marek i projektantów. W tym roku firma postanowiła otworzyć nowoczesny showroom w centrum stolicy, który będzie pierwszym stacjonarnym salonem sprzedaży marki.

W ofercie showroomu znajdą się produkty pod własną marką oraz przodujących na świecie marek, otwierających nowe kierunki we współczesnym projektowaniu, wśród nich m.in. włoska marka Alessi z produktami projektu światowych sław, takich jak Alessandro Mendini, Philippe Starck, bracia Bouroullec, Ettore Sottsass, Marcel Wanders, portugalska marka Vista Alegre czy Christian Lacroix. Nowe AlmiDecor stawia również na rodzime, dobre marki - Profim, Swarzędz Home i inne, wchodząc z nimi w układy partnerskie.

Showroom zostanie otwarty w formule omnichannel, łączącej sprzedaż tradycyjną z internetową. Klienci będą mogli na miejscu skorzystać z porad projektanta i stylisty, a następnie złożyć zamówienie i dokonać płatności za pomocą urządzenia mobilnego, znajdującego się w showroomie. Będą mogli także zamówić produkty z niektórych kategorii szyte na miarę, np. zasłony w wybranej tkaninie. Showroom AlmiDecor ma być dodatkowo miejscem spotkań i dyskusji na tematy związane z architekturą wnętrz i projektowaniem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ