Kolekcja Lyon. Fot. Meble Wójcik

Kolekcja Lyon. Fot. Meble Wójcik

  • Autor: bm
  • 14 maj 2019 08:24 (aktualizacja: 14 maj 2019 22:52)

Białe meble do pokoju dziennego - 20 propozycji polskich i zagranicznych

Białe meblościanki, regały, zestawy mebli RTV czy komody to rozwiązanie, które w pełen uroku sposób łączy klasykę z nowoczesnością. Dlatego już od kilku sezonów chętnie decydują się na nie klienci sklepów meblowych. My pokazujemy kilkanaście wybranych mebli z kolekcji polskich i zagranicznych.

Dobrze wyglądają w każdym wnętrzu, niezależnie od jego wielkości, kształtu czy stylu aranżacji. Komponują się ze wszystkimi kolorami - począwszy od delikatnych szarości i antracytu - poprzez pastele, energetyczne kolory, błękity aż po czerń. Szczególnie efektownie prezentują się w zestawieniu z kolorami drewna i chyba to rozwiązanie jest najbardziej popularne na rynku - ponadczasowe i jednocześnie wprowadzające do wnętrza klimat świeżości i nowoczesności.

Białe meble do salonu i jadalni znajdziemy w ofercie niemal każdego producenta, lansowane są co roku zarówno przez polskie firmy, jak i renomowane marki zagraniczne na międzynarodowych targach meblowych. Biel to idealny kolor dla wszystkich tych, którzy nie mogą się zdecydować, jaka ma być ich przestrzeń dzienna - będzie bowiem doskonałym tłem dla przeróżnych dodatków. Dzięki temu wyposażone w białe meble wnętrze nigdy nie będzie monotonne i łatwo będzie zmienić jego wystrój.

Producenci mebli proponują różne możliwości eksponowania bieli w swoich kolekcjach. Np. w zestawach "Lyon", "Toronto" czy "Provence" z oferty Mebli Wójcik mamy zestawienie z kolorami drewna na korpusach, blatach czy nogach stolika. Podobne kompozycje znajdziemy w ofercie sieci salonów Agata czy firmy Taranko. Biel w postaci total look, bez dodatku innych kolorów pojawia się najczęściej w propozycjach producentów zagranicznych (np. Pianca, Bonaldo czy Huelsta). Uwagę zwraca fakt, że wszystkie prezentowane meble mają proste, geometryczne formy, czasem wręcz minimalistyczne, dzięki czemu urok bieli jest perfekcyjnie wyeksponowany.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ