Biurko Pin Desk, TOBO

Biurko Pin Desk, TOBO

  • Autor: bm
  • 21 cze 2017 10:49 (aktualizacja: 21 cze 2017 11:30)

Biurko firmy TOBO nominowane do tytułu Dobry Wzór

Biurko młodzieżowe firmy TOBO - producenta mebli biurowych - zostało wybrane przez zespół niezależnych ekspertów i otrzymało nominację do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2017. Pin Desk to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie z jednej strony funkcjonalność, a z drugiej niebanalny i oryginalny wygląd.

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz pierwszą w Polsce nagrodą za design, przyznawaną od 1993 roku. Konkurs ma ugruntowaną, niezależną i wiarygodną pozycję na rynku. Z każdym rokiem rozwija swoją formułę i jego pozycja się umacnia.

Konkurs wspierają najważniejsze instytucje publiczne w kraju oraz ogólnopolskie, branżowe i masowe media. Patronat Honorowy i nagrodę specjalną Wzór Roku przyznaje co roku Minister Rozwoju. Od trzech lat Agencja Rozwoju Przemysłu SA, Partner Strategiczny nagradza tytułem Produkt Roku, najbardziej innowacyjny polski produkt.

Biurko młodzieżowe Pin to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie z jednej strony funkcjonalność, a z drugiej niebanalny i oryginalny wygląd. Biurko Pin posiada pojemną wnękę, w której można odłożyć książki, zeszyty lub przybory szkolne, podczas odrabiania lekcji. Kieszeń posiada dwa otwory, które spełniają jednocześnie funkcję przelotek i pozwalają na swobodne wypuszczenie kabli, np. stojącej na biurku lampki. Tapicerowana ścianka tylna spełnia funkcję tablicy, do której można przypiąć zdjęcia czy notatki. Biurko posiada dwie płytkie szuflady z cichym domykiem, pomagające w utrzymaniu porządku. Uchwytem szuflad jest dolna krawędź frontu. Biurko wykonane jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm, blat oraz stelaż w kolorze białym, zaś fronty szuflad oraz boki w kolorze szarym.

Pin Desk można zobaczyć w salonie TOBO w Kurianach koło Białegostoku lub online w sklepie internetowym www.sklep.tobo.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ