Poznańska siedziba firmy Vox

Poznańska siedziba firmy Vox

  • Autor: bm
  • 05 paź 2018 13:30 (aktualizacja: 08 paź 2018 13:50)

Biuro Vox z nagrodą Office Superstar

Firma Vox została nagrodzona za wnętrze swojego biura w Poznaniu. Wyróżnienie otrzymała w ramach konkursu Office Superstar 2018. Biuro zaprojektowali architekci z Bidermann+Wide.

Celem konkursu Office Superstar jest wyróżnienie firm posiadających najlepsze wnętrza biurowe w Polsce. W konkursie wybrano 17 najlepszych biur z całego kraju – wśród nich znalazła się siedziba Vox przy ul. Bukowskiej 148 w Poznaniu, zaprojektowana przez architektów z Bidermann+Wide.

Poznanńska siedziba firmy Vox została oddana do użytku w tym roku. Zlokalizowana jest przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na trzech piętrach budynku połączono wiele nowoczesnych rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych. Jednym z głównych celów projektu było zintegrowanie zespołów trzech spółek Vox, dotychczas pracujących w różnych budynkach. Nowa, wspólna przestrzeń służy na co dzień 115 osobom.

Jednak to nie koniec nagród za biuro. Projekt został wyróżniony nagrodą European Property Award w kategorii Office Interior Poland. Architekci z Bidermann+Wide odbiorą tą prestiżową nagrodę 25 października w Londynie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ