Spotkanie grupy BNI Drive w salonie BoConcept w Warszawie

Spotkanie grupy BNI Drive w salonie BoConcept w Warszawie

  • Autor: bm
  • 04 marz 2019 11:23 (aktualizacja: 06 marz 2019 11:34)

Biznesowe spotkanie przedsiębiorców w salonie BoConcept

Polska grupa BNI Drive (Business Network International) na stałe zrzesza 35 właścicieli firm z wielu branż. Jej ostatnie spotkanie zostało zorganizowane w warszawskim salonie BoConcept i dotyczyło głównie zagadnień marketingowych.

BNI to międzynarodowa organizacja, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku, w Polsce zawiązała się w 2006 roku i zrzesza w 30 miastach ponad 2 tys. firm sektora MŚP. Każda polska grupa BNI spotyka się roboczo w określonym dniu tygodnia, by przekazywać sobie informacje i rekomendacje biznesowe. Nie inaczej było na ostatnim specjalnym spotkaniu polskiej grupy BNI DRIVE która na stałe zrzesza 35 właścicieli firm z wielu branż. Spotkanie, które odbyło się 26 lutego w godz. 7.00 – 10.30., było poświęcone głównie zagadnieniom marketingowym i wzięło w nim udział 70 osób: członków i gości BNI. Miejsce konferencji było nietuzinkowe – salon BoConcept w Warszawie przy ulicy Woronicza 31.

„Cotygodniowe spotkania BNI dostarczają uczestnikom sporej dawki dobrej energii, pozwalają na nawiązywanie relacji biznesowych i przyjaźni, a to najlepsza droga do budowania wspólnych biznesów. Merytoryczne prezentacje, kontakt z drugim człowiekiem, czerpanie ze wspólnych doświadczeń – to wszystko daje nam motywację, aby już o 7.00 rano stawiać się na śniadaniu i działać!” - mówi Kamil Maślanka – współwłaściciel BoConcept Warszawa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ