• Autor:
  • 27 gru 2013 18:02

Bizzarto - nowa marka z wyższej półki FMT Tombea

Pod koniec października br. na rynku zadebiutowała nowa marka mebli tapicerowanych z wyższej półki. Bizzarto to kolekcja dostępna już w sprzedaży w pierwszym salonie firmowym zlokalizowanym w Centrum Meblowym ETC Swarzędz.

Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea – pomysłodawca i producent mebli sygnowanych nazwą Bizzarto – jej pierwszy punkt handlowy otworzyła 21 października ub.r. Salon z meblami sygnowanymi marką Bizzarto (ponad 200 m2) został zaaranżowany pod kątem możliwości zakupu kompleksowego wyposażenia wnętrz. Prezentowane są w nim meble tapicerowane tkaninami dostarczanymi głównie przez firmy włoskie i hiszpańskie. Uzupełnieniem oferty są poduszki wykonane z fantazyjnych materiałów.

Jak sugeruje producent, na cenę zestawu wpływ ma nie tylko liczba tworzących go elementów, ale też rodzaj tkaniny obiciowej preferowanej przez odbiorcę. Odwiedzający mogą również kupić meble skrzyniowe z litego drewna w okleinie naturalnej.

Tombea planuje utworzenie ok. 100 salonów i stoisk firmowych na terenie kraju. Ma je charakteryzować wspólna, dopracowana w szczegółach koncepcja aranżacyjna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ