• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01 (aktualizacja: 30 lip 2008 00:00)

Black Red White nagrodzony w Rzymie

Black Red White zdobył na tegorocznym Szczycie Liderów w Rzymie nagrodę The Platinum Technology Award for Quality & Best Trade Name za markę handlową oraz strategię zarządzania jakością.

Nagroda została przyznana spółce przez międzynarodowe stowarzyszenie Otherways Management & Consulting.
Organizacja, powołana przez Charbel S. Tabeta, zajmuje się promowaniem najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami, systemów komunikacji i rozwoju. Jej celem jest koordynacja działań zmierzających do polepszania kontaktów między firmami, promocja dobrych praktyk w biznesie, wymiana doświadczeń, a także ochrona interesów członków organizacji. Stowarzyszenie przyznaje nagrody przedsiębiorstwom osiągającym sukcesy w dziedzinie zarządzania jakością oraz marką. Biura Otherways Management & Consulting znajdują się w Paryżu, Genewie i Bahrajnie.

Cieszymy się, że strategia zarządzania realizowana w Black Red White została doceniona przez międzynarodowe grono ekspertów i przedstawicieli największych światowych korporacji. Jesteśmy dumni ze sposobu zarządzania naszą Grupą, w skład której wchodzą firmy zlokalizowane zarówno w Polsce, jak i innych krajach europejskich. Sukces zawdzięczamy grupie znakomitych menedżerów, którzy w profesjonalny sposób kierują przedsiębiorstwami i nadzorują procesy biznesowe – powiedział Stanisław Bosak, prezes Zarządu Black Red White.
Spotkania liderów międzynarodowych firm organizowane przez Stowarzyszenie odbywają się co roku w największych metropoliach świata. Towarzyszące im ceremonie wręczania nagród stanowią znakomitą okazję do zaprezentowania produktów i usług nagrodzonych spółek. Podczas szczytów przedstawiciele korporacji z pięciu kontynentów mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wymienić się doświadczeniami z zakresu zarządzania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ