• Autor: Redakcja
  • 27 gru 2013 18:01

Black Red White w czołówkach rankingów

Największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – utrzymała wysokie pozycje w ogólnopolskich zestawieniach: „500 Największych Polskich Firm Przemysłu, Handlu i Usług” tygodnika „Polityka” oraz „Lista 500 Największych Firm Rzeczpospolitej” dziennika „Rzeczpospolita”.

Stabilne wyniki finansowe osiągane przez grupę Black Red White oraz transparentna polityka rozwoju pozwoliły jej na zajęcie 108. miejsca w rankingu organizowanym przez tygodnik „Polityka”. Ponadto na „Liście 500” największych firm działających w Polsce, opracowanej przez dziennik „Rzeczpospolita” uplasowała się na 135. pozycji. Black Red White została również wyróżniona w 2010 roku tytułem „Wizytówki Polski 2010”, nadawanym przez fundację Dajesz pracę.PL w ramach kampanii „Kupuj Nasze.PL – Są powody do dumy”.

W tym roku firma została też dwukrotnie wyróżniona w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2010” organizowanym przez miesięcznik „Meble Plus”. W kategorii Kuchnia nagrodę otrzymała linia „38th Elysee Avenue” w kolorze zieleń oliwkowa z połyskiem, natomiast w kategorii Mebel mieszkaniowy – system modułowy „Mateo”. Ponadto, firma zdobyła główną nagrodę w konkursie „Diament Meblarstwa 2010” w kategorii Zestaw mebli kuchennych, również za kolekcję „38th Elysee Avenue”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ