Fot. BRW

Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 10 sty 2019 09:57 (aktualizacja: 10 sty 2019 10:11)

Black Red White zaczyna produkować meble na wymiar

Firma Black Red White uruchomiła nową usługę - wprowadziła do swojego portfolio meble wykonane na wymiar. Oferta dostępna jest w Warszawie. Pierwsze w Polsce showroomy mebli tworzonych na wymiar można zobaczyć w dwóch warszawskich salonach producenta.

BRW Na Miarę, to nowa, kompleksowa usługa mebli na wymiar stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. 

Jako największy producent mebli na polskim rynku mamy wszelkie zasoby potrzebne do wdrożenia oferty mebli na wymiar – meble produkujemy we własnych fabrykach na terenie Polski, zatrudniamy doświadczonych stolarzy, a także projektantów, którzy tworzą unikalne wnętrza. BRW na miarę to nie tylko nowoczesne meble na zamówienie – to również bezpłatny projekt wnętrza, transport i montaż mebli. Wybierając naszą ofertę klient może czuć się komfortowo i bezpiecznie, dzięki udzielanej 3-letniej gwarancji oraz wysokiej jakości mebli, gwarantowanej przez doświadczonego lidera na rynku meblarskim. - mówi Michał Jaskulski, Wiceprezes Zarządu Black Red White.

Meble na wymiar to nie tylko możliwość idealnego dopasowania wymiarów mebli do wnętrza, ale także wyboru ich kolorystyki, stylu i funkcjonalności. Przez każdy etap projektu przeprowadzi klienta wykwalifikowany, indywidualnie dedykowany projektant – począwszy od wizyty w domu klienta i profesjonalnego pomiaru wnętrza, przez prezentację najlepszych rozwiązań i propozycję tych, idealnie dopasowanych do użytkownika, aż po przygotowanie projektu oraz założenie zamówienia. To jednak nie wszystko. Kiedy zamówienie będzie już gotowe specjaliści Black Red White bezpłatnie dostarczą je i zamontują pod wskazanym adresem.

Modne zabudowy ścian z miejscem na TV, pomysłowe regały na książki, biblioteki, zabudowy sof, a także funkcjonalne meble dwustronne, za pomocą których można oryginalnie podzielić jeden pokój na dwie oddzielne strefy, np. salon i jadalnię. To jednak nie wszystko. Dzięki możliwościom BRW Na Miarę można stworzyć również spersonalizowane toaletki, szafy z drzwiami otwieranymi skrzydłowo, bądź przesuwnymi, nowoczesne zabudowy pod oknami czy wymarzoną garderobę, w której pomieścisz o wiele więcej niż myślisz. Spektakularnej metamorfozie można poddać również pokój dziecięcy czy przedpokój. To tylko część propozycji, które można zaadaptować do własnej przestrzeni z pomocą projektantów Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ