• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Black Red White zasłużony dla Biłgoraja

Firma Black Red White znalazła się w zaszczytnym gronie „Zasłużonych dla miasta Biłgoraj”. Ten honorowy tytuł spółka otrzymała 10 września br., podczas obchodów 430. rocznicy lokacji miasta.

Firmę doceniono za zaangażowanie gospodarcze, społeczne i ekologiczne w regionie. Jesteśmy dumni, że należymy do wąskiego grona firm najbardziej zaangażowanych w rozwój Biłgoraja – komentuje Stanisław Bosak, prezes Zarządu Black Red White. – Czujemy się silnie związani z Lubelszczyzną i planujemy dalsze inwestycje na jej obszarze. Otrzymany tytuł stanowi zatem dla nas olbrzymi zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Dążymy do tego, aby nasza aktywność i systematyczne zatrudnianie nowych osób przyczyniało się do zmniejszenia bezrobocia, a tym samym dynamicznego rozwoju terenów południowo-
-wschodniej Polski. Dbałość o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne wpisane są w naszą strategię, a przyznane nam wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania są potrzebne.

Tytuł „Zasłużony dla miasta Biłgoraj” jest kolejnym w tym roku wyróżnieniem przyznanym firmie za istotny wkład w lokalny rozwój. W czerwcu Grupa Black Red White została Największym Pracodawcą i Największym Inwestorem w regionie w ramach rankingu „Złota Setka Lubelszczyzny”. Producent znalazł się też na 3. pozycji wśród największych przedsiębiorstw południowo-wschodniej Polski. Ponadto, Narodowa Rada Ekologiczna, w ramach 9. edycji konkursu „Przyjaźni Środowisku” przyznała spółce tytuł „Partnera Polskiej Ekologii” (doceniono w ten sposób zaangażowanie firmy w promowanie nowatorskich rozwiązań na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego). 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ