Szafa Nadir firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Szafa Nadir firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 10 sie 2017 16:01 (aktualizacja: 11 sie 2017 14:09)

Black Red White został kolejnym najemcą IKEA Centres w Lublinie

Firma Black Red White, producent mebli skrzyniowych i tapicerowanych, w lipcu br. podpisała umowę najmu powierzchni w nowopowstającym centrum handlowym IKEA Centres w Lublinie. W salonie na powierzchni 1.226 m2 będą oferowane meble przeznaczone do jadalni, salonów, sypialni, kuchni i pokojów młodzieżowych.

IKEA Centres to spółka należąca do Grupy IKEA, która od kilkudziesięciu lat buduje i zarządza centrami handlowymi. Obecnie posiada ponad 40 obiektów znajdujących się na terenie 15 krajów. Do 2025 roku ich liczba ma zwiększyć się do 70.

Najnowszą inwestycją jest centrum handlowe IKEA Centres w Lublinie, które systematycznie poszerza swoją ofertę. Wśród nowych marek są także firmy meblarskie. Umowę najmu podpisała między innymi firma Meble Vox, a jednym z ostatnich najemców został Black Red White, który otworzył sklep o powierzchni 1.226 m2. Znajdzie się w nim bogata oferta mebli tego producenta, przeznaczonych do aranżacji jadalni, salonów, sypialni, pokojów młodzieżowych i kuchni. Nie zabraknie w nim również artykułów dekoracyjnych - tekstyliów i oświetlenia.

Powierzchnia IKEA Centres w Lublinie wynosi 24 tys. m2. Obok galerii handlowej, znajdzie się także sklep IKEA o powierzchni przekraczającej 33 tys. m2, który zostanie otwarty w końcu sierpnia br. Otwarcie centrum handlowego IKEA Centres w Lublinie planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

W Polsce IKEA Centres zarządza czterema obiektami handlowymi, znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie. Obecnie firma finalizuje budowę centrum handlowego w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ