Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 05 gru 2016 09:43 (aktualizacja: 05 gru 2016 10:31)

Blogerzy na targach IMM w Kolonii

Podczas najbliższej edycji targów IMM, które odbędą się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku, międzynarodowi blogerzy w ramach specjalnej strefy zaprezentują najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. W ten sposób organizatorzy imprezy podkreślają rosnącą rolę Internetu i mediów społecznościowych w kreowaniu gustów i decyzji zakupowych potencjalnych klientów.

Wybrani blogerzy zaprezentują swoje autorskie wizje trendów na rok 2017. Organizatorzy targów IMM podjęli decyzję, że będą to Amerykanka, Holly Becker, prowadząca blog decor8, oraz Holenderka, Desiree Groenendal z Vosgesparis. Pokaz odbędzie się pod przewrotnym hasłem  “immspired – the bloggers’ trend show”. Wszyscy zwiedzający będą mogli w ten sposób zapoznać się z propozycjami czołowych międzynarodowych blogerek wnętrzarskich.

W ramach "Living Kitchen" Holly Becker zaprezentuje swoją wizję kuchni jako serca każdego domu. Ma być ona nie tylko funkcjonalna, ale też wyrażać indywidualizm jej użytkowników. Z kolei Desiree Groenendal będzie szukała odpowiedzi na pytanie, jak stworzyć zrównoważoną i komfortową przestrzeń zarówno w domu, jak i w pracy. 

W zamyśle organizatorów nowa strefa ma się stać przede wszystkim źródłem inspiracji dla zwiedzających. Jednocześnie wskazują oni rosnąca rolę Internetu i mediów społecznościowych w kształtowaniu gustów klientów i ich decyzji zakupowych.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

    • Piotr , 2016-12-07 11:26:27
    blog nazywa się VOSGESPARIS
    • Piotr , 2016-12-07 11:25:49
    blog nazywa się VOSGESPARIS