Fot. Bonami.pl

Fot. Bonami.pl

  • Autor: ut
  • 25 marz 2020 09:41

Bonami.pl wspiera akcję #zostanwdomu

Sklep internetowy z artykułami wyposażenia wnętrz Bonami wspiera akcję #zostanwdomu. Spółka wprowadziła nowe procedury bezpieczeństwa oraz rozwiązania, które mają jeszcze bardziej ułatwić zakupy online w tej wyjątkowej dla wszystkich sytuacji.

Dodatkowe zabezpieczenia obejmują między innymi politykę dostaw i zwrotów. Zakupione produkty niezależnie od wysokości zamówienia czy gabarytów przesyłki można zwrócić za darmo, bez wychodzenia z domu. Jak zapowiada Pavel Vopařil, CEO Bonami – „Odbierzemy zarówno sofę, jak i najmniejszy drobiazg. Pracujemy też nad kolejnymi udogodnieniami dla naszych klientów i partnerów”.

Kwestie bezpieczeństwa są dla Bonami priorytetowe. Tam, gdzie jest to możliwe, spółka wprowadziła możliwość pracy zdalnej. Tak pracuje aż 150 osób zatrudnionych w biurze w Czechach. Przeorganizowano również pracę magazynu, aby przekazywanie paczek pomiędzy pracownikami a kurierami odbywało się bezkontaktowo. Wprowadzono regularny monitoring zdrowia pracowników, a także dezynfekcje powierzchni i dokumentacji.

Firma kurierska, z którą współpracuje Bonami.pl, umożliwia doręczenie paczki aż pod drzwi bez fizycznego kontaktu z kurierem. Przy wyborze dostawy przesyłki do paczkomatu skrytkę można otworzyć bez konieczności dotykania jej, za pomocą aplikacji mobilnej.

Jak przyznaje Pavel Vopařil, firmy jak na razie nie dotyczą problemy logistyczne ani te związane z niedoborem produktów, co jest przyczyną trudnej sytuacji wielu podmiotów działających w branży e-commerce. – „Niemal połowa naszych produktów jest dostępnych od ręki, a ich dostawa nie zajmuje więcej niż 3-4 dni. Sytuacja jest jednak wyjątkowa i liczymy się z tym, że mogą pojawić się jedno- lub dwudniowe opóźnienia w dostawach. Jako firma dołączamy się do apelu służb o pozostanie w domu i zachowanie spokoju”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ