Akcesoria do pokoju dziecięcego. Fot. BRW

Akcesoria do pokoju dziecięcego. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 13 cze 2018 14:17 (aktualizacja: 14 cze 2018 15:04)

BRW rozszerza swoją ofertę o akcesoria dziecięce

Firma Black Red White postanowiła rozszerzyć swoją ofertę sprzedażową. Wprowadziła do niej akcesoria dziecięce, które mają uzupełnić asortyment meblowy.

Akcesoria dziecięce są nową kategorią produktową w ofercie marki. Kolorowe tekstylia oraz elementy dekoracyjne dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz online. Klienci znajdą tam m.in. komplety pościeli w bajeczne motywy, miękkie dywany, kolorowe poduszki w kształcie chmurek i gwiazdek, koce wykonane w 50% z bawełny oraz w 50% z bambusa itp.

„Klientami marki Black Red White są przede wszystkim rodziny, dlatego obserwując ich potrzeby i chcąc odpowiedzieć na ich oczekiwania, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę o dodatki i akcesoria dla dzieci. Wielu z naszych klientów poszukuje ciekawych, modnych i przede wszystkim dobrych jakościowo przedmiotów, którymi mogą udekorować pokój malucha. To nowy obszar działania Black Red White i krok do przodu w poszerzaniu naszej oferty." – dodaje Joanna Chybowska-Kaczmarek, dyrektor ds. Zarządzania Produktem w firmie Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ