Center Mebel Firmą Roku 2019 w plebiscycie magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl

Center Mebel Firmą Roku 2019 w plebiscycie magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 16 lut 2020 11:51 (aktualizacja: 16 lut 2020 12:10)

Center Mebel Firmą Roku 2019

Podlaska firma wygrała w plebiscycie organizowanym corocznie przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl!

Celem plebiscytu organizowanego przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl było wyłonienie firmy, która w 2019 roku wyróżniła się na tle konkurencji za sprawą trafnych posunięć biznesowych, innowacyjnych strategii, rozwoju wzornictwa. 

Głosami czytelników portalu Biznesmeblowy.pl w plebiscycie na Firmę Roku 2019 zwyciężyła firma Center Mebel. To czołowy dostawca produktów i rozwiązań dla meblarstwa w Polsce północno-wschodniej, zajmujący się dystrybucją produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją frontów meblowych W stałej ofercie ma ponad 10 tys. akcesoriów znanych, polskich i zagranicznych firm, w magazynie – ponad tysiąc pozycji. Łomżyńska firma ma swoje filie w Białymstoku, Ełku i Olsztynie. W 2019 roku uruchomiła nową halę produkcyjną oraz nową automatyczną linię obróbki płyt meblowych, która rewolucjonizuje produkcję mebli.

Rozstrzygnięcie plebiscytu Firma Roku 2019 i wręczenie tytułu miało miejsce 6 lutego 2020 r. podczas gali meblowej, która odbyła się podczas 4 Design Days 2020 w Katowicach. Nagrodę w imieniu firmy Center Mebel odebrał jej prezes, Grzegorz Kurak. Gratulujemy serdecznie i życzymy wielu dalszych sukcesów!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ