Centrum Dekoria

Centrum Dekoria

  • Autor: bm
  • 28 cze 2018 11:18

Centrum Dekoria można teraz zwiedzić online

W tym roku firma Dekoria otworzyła swój sklep stacjonarny, w którym można obejrzeć i dotknąć produktów dostępnych online. Teraz udostępniono również opcję wirtualnego spaceru po showroomie.

Centrum Dekoria to stacjonarny showroom marki Dekoria.pl znanej z wnętrzarskich wyrobów tekstylnych, mebli oraz dekoracji. Sklep stacjonarny – otwarty w lutym tego roku w Świdnicy – cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy chcą zobaczyć na żywo i wypróbować wszystkie produkty dostępne zwykle w sklepie online. W trosce o tych klientów, którzy nie mogli odwiedzić sklepu stacjonarnego, marka Dekoria.pl stworzyła wirtualny spacer po salonie. Już teraz można zobaczyć jego wnętrze i „przejść się” alejkami poprowadzonymi po 3 000 m2 Centrum Dekorii.

Podczas spaceru po showroomie klienci mogą zapoznać się z najbardziej popularnymi i modnymi w danym sezonie trendami wśród których znalazły się: Urban Jungle; New York; Dark Elegance.

Oprócz kolekcji zebranych w inspiracyjne minishowroomy odwiedzający Centrum Dekoria mogą zapoznać się z szerokim wyborem tkanin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ