Centrum IKEA dla Firm

Centrum IKEA dla Firm

  • Autor: bm
  • 29 sie 2017 08:59 (aktualizacja: 29 sie 2017 10:03)

Centrum IKEA dla Firm jest już otwarte dla przedsiębiorców

Centrum IKEA dla Firm jest miejscem, gdzie przedsiębiorcy nie tylko zaaranżują przestrzenie swoich firm, ale także będą mogli pracować. Do ich dyspozycji będzie kilka różnych stanowisk pracy oraz sala spotkań z możliwością zarezerwowania przez internet. Centrum znajduje się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 89.

Czytaj też: OTWARCIE SKLEPU IKEA W LUBLINIE

Co roku w Warszawie powstaje około 30 tysięcy mikro i małych firm. To właśnie dla nich, 29 sierpnia, IKEA otwiera specjalne miejsce. W Centrum IKEA dla Firm przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie wyposażania funkcjonalnych przestrzeni do pracy. To pierwsza taka inicjatywa na świecie w grupie IKEA.

"Wiemy, że potrzeby przedsiębiorców różnią się od potrzeb indywidualnych klientów. Dlatego w Centrum IKEA dla Firm zaoferujemy im wielostronną pomoc specjalistów, szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo inspiracji, czyli wszystko, czego potrzebują. Dzięki temu zaoszczędzą swój czas i pieniądze" – powiedział Marek Nogieć, kierownik Centrum IKEA dla Firm.

Już podczas pierwszej wizyty, każdy przedsiębiorca otrzyma opiekę indywidualnego konsultanta. Jego zadaniem będzie rozpoznanie potrzeb i zaproponowanie rozwiązań korzystając z blisko 10 tys. artykułów z asortymentu IKEA. Dzięki tak szerokiej ofercie pracownik Centrum będzie w stanie zaproponować unikalną aranżację na każdą kieszeń. Następnie pomoże w skompletowaniu wybranych produktów i ich zamówieniu, a także w organizacji transportu pod wskazany adres i montażu mebli. Klienci mogą umówić się na spotkanie z konsultantem w Centrum IKEA dla Firm lub innym dogodnym dla niego miejscu.

"Chcemy, aby w Centrum pojawiały się zróżnicowane propozycje, które mogą zainspirować przedsiębiorców z różnych branż. Oprócz pomysłów na urządzenie nowoczesnego biura prezentujemy tam sześć przykładowych punktów usługowych, w tym między innymi concept store, warsztat naprawy motorów czy warzywniak. Co więcej, nasze ekspozycje będą regularnie odświeżane, prezentując inne przykłady małych biznesów. Nasi doradcy zadbają o unikatowość i funkcjonalność każdego miejsca, tak aby zapewnić jak najlepszy komfort i efektywność pracy" – dodał Adam Musielak, specjalista ds. wystawiennictwa, który aranżował wystrój Centrum IKEA dla Firm.

Centrum IKEA dla Firm znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 89 i będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00. Spotkania z konsultantem lub projektantem można umówić online pod adresem IKEA.pl/dlafirm. Centrum IKEA dla Firm będzie otwarte dla klientów od 29 sierpnia 2017 r.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ