Zestaw modułowy Tufti marki Rosanero. Fot. Rosanero

Zestaw modułowy Tufti marki Rosanero. Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 16 sie 2018 09:20 (aktualizacja: 20 sie 2018 10:55)

Co decyduje o sukcesie rynkowym sof modułowych - opinie producentów

Modułowe zestawy wypoczynkowe cieszą się coraz większą popularnością, co potwierdzają wyniki sprzedaży. Sukces rynkowy zawdzięczają wielości funkcji oraz szerokim możliwościom aranżacyjnym.

Karina Wilkołek, prezes zarządu firmy Anders Meble

Jedną z kluczowych zalet zestawów modułowych, która przesądza o ich popularności, jest możliwość samodzielnego dostosowania mebla do wielkości i charakteru wnętrza. Decydując się na takie rozwiązanie, mamy wpływ na jego ostateczny wygląd – nie musimy ograniczać się jedynie do gotowych rozwiązań zaproponowanych przez producenta.

Elementy znajdujące się w zestawach modułowych można dowolnie ze sobą łączyć i dopasowywać ich ilość do wielkości pomieszczenia, naszych potrzeb czy wizji aranżacyjnej. Jest to rozwiązanie atrakcyjne w szczególności dla posiadaczy bardzo dużych lub niewielkich pomieszczeń. Zestawy modułowe są zwykle oparte na prostych, geometrycznych komponentach, które z łatwością można połączyć w jedną całość. Przykładem jest narożnik „Tufti II” firmy Rosanero, w przypadku którego to klient decyduje, jakie elementy chce ze sobą zestawić i sam określa rodzaj oraz wielkość siedziska czy ilość puf. Możliwości kreatywnej aranżacji wnętrza zwiększa też szeroka gama kolorystyczna, w jakiej występują poszczególne elementy.

Aldona Czechowska, product manager firmy Wajnert Meble

Cechą, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze mebli, są wygodne i komfortowe siedziska. Komplety wypoczynkowe Wajnert Meble cechuje ponadto wyjątkowa ergonomia oraz możliwość wyboru siedzisk z dodatkowymi funkcjonalnościami, np. wysuwem, który będzie idealnym kompromisem dla osób niewysokich oraz dla tych, które potrzebują do wypoczynku wyjątkowo dużej powierzchni do siedzenia.

Funkcja spania w meblu wypoczynkowym to rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowego miejsca do wypoczynku lub okazjonalnego przenocowania gości. W ofercie Wajnert Meble można znaleźć kilka rozwiązań, które idealnie dopasują się do potrzeb użytkowników. Kolejnym, bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w meblach wypoczynkowych są pojemniki, najczęściej usytuowane w otomanach. Mogą być one wykorzystane do przechowania dodatkowego kompletu pościeli, koców lub małych poduszek. Do bardziej zaawansowanych rozwiązań należą wszelkiego rodzaju funkcje relaksu, pozwalające na komfortowy wypoczynek podczas czytania książki lub oglądania telewizji, oraz wszelkiego rodzaju panele z możliwością podłączania urządzeń elektronicznych i słuchania muzyki płynącej z zamontowanych w nich głośników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ