Vank na Sztokholm Furniture&Light Fair

Vank na Sztokholm Furniture&Light Fair

  • Autor: bm
  • 23 lut 2018 20:02 (aktualizacja: 25 lut 2018 18:16)

Co marka Vank pokazała na targach w Sztokholmie?

Na tegorocznej edycji targów meblowych w Sztokholmie marka Vank pokazała między innymi nowe rozwiązania akustyczne dedykowane przestrzeniom biurowym, a także fotel „Vank V6”, który został nagrodzony IF Design Award.

Głównym wydarzeniem towarzyszącym targom Sztokholm Furniture & Light Fair jest Stockholm Design Week, pozwalający także po godzinach obcować z ikonicznymi produktami skandynawskiego designu. "Z naszym tegorocznym stoiskiem wpisaliśmy się w tę atmosferę slow. Pokazaliśmy, jak w 2017 roku rozwinęliśmy ideę naszej diamentowej struktury projektując zamknięte boksy akustyczne. – mówi Monika Brzóska, export manager Vank. – Postawiliśmy dwie czteroosobowe salki konferencyjne: niebieską i grafitową. Nie da się ukryć, że to właśnie one wzbudzały największe zainteresowanie odwiedzających."

Fotel „Vank V6” został przedstawiony w kilku wersjach kolorystycznych i materiałowych. "Chodziło nam o to, by pokazać, w jaki sposób nasz fotel można dopasować do stylu biura lub home office: bardziej eleganckie wersje w jasnej skórze, ostre i wyraziste z oryginalnym komponentem aluminiowym czy też z jaskrawymi kolorami podstawy dobrze korespondującymi z geometrycznym ażurem oparcia" – tłumaczy Anna Vonhausen, dyrektor kreatywna Vank.

Pomimo z pozoru bardzo skandynawskiego charakteru, targi w Sztokholmie przyciągają gości z całego świata. "Mieliśmy okazję rozmawiać z przedstawicielami rynku rosyjskiego, belgijskiego, izraelskiego, niemieckiego czy brytyjskiego. Skandynawowie zwykle potrzebują więcej czasu, aby oswoić się z nową marką. Widząc stoisko Vank po raz drugi przyznają, że zwrócili na nas uwagę już w zeszłym roku." – podsumowuje targi Monika Brzóska.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ