Podczas targów Orgatec Profim pokaże między innymi fotele z serii Violle. Fot. Profim

Podczas targów Orgatec Profim pokaże między innymi fotele z serii Violle. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 16 paź 2018 09:49 (aktualizacja: 17 paź 2018 11:02)

Co Profim zaprezentuje na targach "Orgatec"?

Podczas tegorocznych targów "Orgatec", które odbędą się w Kolonii w dniach 23-27 października br., Profim pokaże nie tylko premierowe kolekcje, ale też zupełnie nową koncepcję stoiska.

Tegoroczna edycja targów "Orgatec" dla firmy Profim upłynie pod hasłem #findyourcolour. Do tej pory stoisko marki zwykle aranżowane było w minimalistycznym stylu. Tym razem, we współpracy ze Studiem Rygalik, powstał projekt o zupełnie odmiennym charakterze, zaskakujący fantazyjną formą i pełen nasyconych, energetycznych barw.

Wśród prezentowanych kolekcji znajdzie się kilka absolutnych premier m.in. "Chic Lounge" autorstwa Christophe’a Pilleta oraz już istniejących, tj. "Violle", "Mickey", "Pelikan", "Chic" i "Chic Air" w różnych odsłonach kolorystycznych.

Marka przygotowała także niespodziankę w postaci albumu - “Book of Colour”. Wielbiciele fotografii będą mieli okazję zapoznać się z niebanalnym materiałem, który tworzą eseje autorstwa Pawła Bownika. Tematem przewodnim „Book of Colour” jest rola koloru w malarstwie, kinematografii oraz innych dziedzinach sztuki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ