Strefa coworkingowa w Galerii Katowickiej. Fot. IKEA

Strefa coworkingowa w Galerii Katowickiej. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 10 cze 2019 10:18 (aktualizacja: 11 cze 2019 10:37)

Coworking w Galerii Katowickiej – we współpracy z IKEA

W Galerii Katowickiej powstała przestrzeń miejska, w której mieszkańcy mogą pracować i spotykać się, korzystając z nowoczesnych mebli biurowych IKEA. Pracownia coworkingowa podzielona została na cztery strefy.

Po krótkiej przerwie na odświeżenie i zmianę aranżacji, coworking w Galerii Katowickiej został ponownie otwarty. Przestrzeń o powierzchni 136 m2 podzielona została na cztery strefy: do pracy przy klasycznych biurkach, konferencyjną, miękką z możliwością pracy oraz strefę ze stolikami barowymi do rozmów biznesowych. Z coworkingu korzystać może jednocześnie około 25 osób. W przyszłości pracownia będzie również wynajmowana firmom zainteresowanym przeprowadzaniem w niej szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych. Nowy wygląd coworkingu w Galerii Katowickiej to efekt współpracy centrum handlowego z IKEA Katowice, która w ten sposób chce promować ofertę IKEA dla Firm.

Pracując z Galerią Katowicką nad nową odsłoną coworkingu, postawiliśmy na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz funkcjonalności ułatwiające zarówno indywidualną pracę, jak i spotkania biznesowe w szerszym gronie. Część konferencyjna z okrągłym stołem i rzutnikiem multimedialnym oddzielona została od pozostałych stref funkcjonalnymi regałami. W strefie miękkiej zastosowaliśmy wygodne sofy modułowe i dosuwane stoliki na laptopy – mówi Roksana Jurczyk, Kierownik Marketingu IKEA Katowice.

Strefa coworkingowa została też odpowiednio doświetlona i wyposażona m.in. w szatnię, biurka z możliwością regulacji wysokości czy automat vendingowy.

Coworking w Galerii Katowickiej od początku cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, którzy szukają komfortowej przestrzeni do pracy w centrum miasta. Dzięki zmianom, dokonanym przez projektantów IKEA Katowice, zyskał on nową odsłonę i doskonale wpisał się w naszą wizję nowoczesnego, wygodnego i designerskiego miejsca. Wprowadzone udogodnienia jeszcze bardziej podniosą funkcjonalność punktu, zachęcając również do prowadzenia tu mniej lub bardziej formalnych spotkań biznesowych - mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ