Trzecia edycja 4 Design Days odbędzie się 15–18 lutego 2018 roku.

Trzecia edycja 4 Design Days odbędzie się 15–18 lutego 2018 roku.

  • Autor: mg
  • 09 lut 2018 08:08 (aktualizacja: 09 lut 2018 15:57)

Czeska firma Demos trade szykuje nietypową promocję na 4 Design Days

Czeska firma handlowa Demos trade, oferująca materiały do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pojawi się na targach 4 Design Days, które odbędą się 15-18 lutego br. Czesi dodatkowo przygotowali Demos Design Party Bus, który będzie kursował między katowickim Spodkiem a siedzibą polskiego oddziału firmy.

Imprezie organizowanej przez czeską firmę towarzyszy nieszablonowa kampania promocyjna – w sieci pojawiły się żartobliwe spoty. Można je obejrzeć na profilu firmy na Facebooku. Jeden z filmów zachęca do skorzystania z przejazdu specjalnym busem, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów związanych ze znalezieniem miejsca parkingowego w Strefie Kultury w centrum Katowic. Podczas targów takie trudności są całkiem prawdopodobne, gdyż organizatorzy przewidują ok. 25 tys. gości oraz przedstawicieli rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Wygodny dojazd na targi i oferta produktowa prezentowana na stoisku to nie wszystko, co ma do zaproponowania Demos trade. Zachęcić do złożenia wizyty w pierwszym showroomie Demos w Polsce w Katowicach-Szopienicach ma dodatkowo jedzenie, muzyka i czeskie piwo. Angażując się w ten sposób w targi, nie tylko pokażemy, że potrafimy być oryginalni w sprzedaży akcesoriów meblowych, ale i w organizacji branżowych wydarzeń – mówi dyrektor handlowy w Demos trade Grzegorz Pietruszewski. Na co dzień swoimi produktami pokazujemy, jak wysokiej jakości mogą być akcesoria meblowe i związane z nimi usługi. Teraz zaskoczymy czymś innym i w nietypowej aranżacji niezobowiązującej imprezy pokażemy nowości naszego katalogu – dodaje dyrektor ds. marketingu Jan Bednář.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ