• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Debiut marki Meble Wójcik w Ostródzie

Jesienna edycja targów w Ostródzie (8-12 września br.) była miejscem debiutu nowej marki Meble Wójcik. Prezentowane na jej stoisku kolekcje zostały zaprojektowane pod kątem rynku polskiego.

Do tej pory nasze zakłady – istniejąca od 22 lat Fabryka Mebli Stolpłyt i działająca od 1,5 roku Fabryka Mebli Wójcik – produkowały meble głównie na eksport, sprzedaż w kraju była raczej symboliczna – mówi Piotr Wójcik, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Fabryki Mebli Stolpłyt i Fabryki Mebli Wójcik. – Kilka miesięcy temu podjęliśmy decyzję o zbudowaniu własnej marki i rozwoju sprzedaży na rynku polskim. Uznaliśmy, że nowe kolekcje, zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzimym rynku, będziemy firmować własnym nazwiskiem, które jest w branży znane i postanowiliśmy to wykorzystać. Tak powstała marka Meble Wójcik.

Na targach w Ostródzie nowa marka zaprezentowała 3 kolekcje: „Venti” w kolorze wenge amario (z frontami MDF), „Fonte” w kolorze kasztan corsico i „Erba” w wybarwieniu wenge. W skład każdego z wymienionych programów wchodzą meble do pokoju dziennego i jadalni, m.in. stoły, różnego rodzaju witryny, szafy, szafki, półki wiszące oraz komody. Atuty prezentowanych kolekcji to m.in. proste, uniwersalne wzornictwo, wysoka jakość zastosowanych materiałów (wszystkie meble wykonane są z laminowanej płyty wiórowej) oraz przystępne ceny. Piotr Wójcik podkreśla, że wszystkie programy spotkały się z dużym zainteresowaniem targowych gości (zwiedzającym szczególnie spodobał się program „Venti”) i deklaruje, że już wkrótce oferta nowej marki poszerzona zostanie o kolejne kolekcje.
Firma będzie się starała wyróżnić na tle konkurencji wysoką jakością produktów i obsługi, krótkimi
(2-tygodniowymi) terminami realizacji zamówień oraz szybkim serwisem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ