Kolekcja Senso. Fot. Defra

Kolekcja Senso. Fot. Defra

  • Autor: bm
  • 21 cze 2018 10:18

Defra zaprezentuje swoje meble w Galerii Wnętrz Domar

Marka Defra zaprezentuje swoje nowości podczas jubileuszowej Nocy z Designem we wrocławskim Domarze. Impreza odbędzie się w piątek 22 czerwca.

W Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu swoje nowości wzornicze zaprezentuje wiele polskich i zagranicznych firm meblowych, a wśród nich znana na polskim rynku marka mebli łazienkowych Defra. Swoje najnowsze kolekcje „Flou” i „Senso” wystawi wspólnie z firmą Max Fliz, a obejrzeć je będzie można na poziomie 0 Galerii.

Prezentowane kolekcje to nowoczesne i funkcjonalne meble łazienkowe, które zaprojektował Michał Roszkowski, dyrektor produktu w firmie Deftrans. Ideą twórcy kolekcji było stworzenie mebli wyjątkowych, a jednocześnie uniwersalnych, które w jak największym stopniu zaspokoją zmieniające się potrzeby wszystkich użytkowników łazienek. Dlatego nowe kolekcje marki Defra zachwycą zarówno młode pary, które urządzają swoje pierwsze mieszkanie, jak i rodziny z dziećmi, potrzebujące przestronne i praktyczne miejsca do przechowywania łazienkowych akcesoriów oraz generację 50+, dla których stanowią doskonałą równowagę między funkcjonalnością i elegancją.

Zaletą prezentowanych mebli łazienkowych są szeroka paleta brył, zawierająca szafki podumywalkowe w kilku wymiarach z pojemnymi szufladami, praktyczne szafki z blatem oraz słupki w dwóch wymiarach, atrakcyjna, zgodna ze światowymi trendami kolorystyka oraz zastosowanie nowoczesnych komponentów technologicznych, takich jak prowadnice SLIM oraz systemy cichego domykania Soft Close.

„Możliwość zaprezentowania naszych kolekcji podczas tego wydarzenia to nie tylko świetna okazja, by pochwalić się naszymi nowościami, ale również, by spotkać się z klientami i poznać ich opinie na temat współczesnych mebli łazienkowych. Wystawa jest organizowana wspólnie z naszym partnerem, firmą Max Fliz, która w swojej ofercie ma wiele kolekcji mebli łazienkowych naszej marki. Zaproszenie do uczestnictwa w jubileuszu przyjęliśmy z ogromną radością, szczególnie, że nie jest to pierwszy raz, kiedy prezentujemy nasze propozycje ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienek. W 2014 roku pokazywaliśmy propozycje mebli łazienkowych, zaprojektowane wspólnie ze studentami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu w ramach projektu „Mała jednostka mieszkalna” 13. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego, a w 2016 swoją prapremierę miała Dziecięca Łazienka, zaprojektowana we współpracy ze studentami wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych pod kierownictwem Magdaleny Kasprzycy i Szymona Hanczara, zainspirowanych pracami i wyobraźnią dzieci ze Szkoły Podstawowej im. A. Lindgren w Miliczu. Za każdym razem zainteresowanie naszymi wystawami było ogromne. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziemy uczestników Nocy.” -mówi Katarzyna Świętek, Dyrektor Marki firmy Deftrans.

Noc z Designem jest ważnym wydarzeniem kulturalnym, związanym z wyposażeniem wnętrz we Wrocławiu. W ciągu 9 lat swoje propozycje na efektowne i funkcjonalne urządzanie domów i mieszkań zaprezentowało tutaj wiele krajowych i światowych firm meblowych, projektantów i architektów wnętrz. Pokazywane były zarówno retrospektywne wystawy doskonałego, polskiego designu, jak i najnowsze produkty, które niejednokrotnie swoją premierę miały podczas Nocy z Designem.

Jak w uprzednich latach, tak i w tym roku podczas Nocy z Designem będzie można spotkać się oko w oko z projektantami, którzy współpracują z firmami meblarskimi, tworzą kolekcje i obserwują trendy. Gościem Specjalnym będzie mistrz światowego designu Alessandro Mendini a roli Art Dyrektora podjęła się Dorota Koziara - wybitna polska projektantka od lat pracująca w Mediolanie. Wśród gości Nocy z Designem nie zabraknie artystów, przedstawicieli instytucji kulturalnych i uczelni artystycznych oraz osób zainteresowanych sztuką designu i nowymi trendami we wzornictwie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ