• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Dekoracje we Frankfurcie podczas Ambiente

W dniach 8-12 lutego br. we Frankfurcie nad Menem odbędą się targi „Ambiente”. To jedna z najważniejszych wystaw dedykowanych elementom aranżacji wnętrz.

Impreza organizowana przez Frankfurtmesse odbywa się nie tylko w Niemczech, ale ma też swoje światowe edycje w Japonii, Rosji i Chinach. Jednak chętnych do prezentacji we Frankfurcie nad Menem nie brakuje. Co więcej, liczba wystawców tegorocznej edycji jest imponująca – wiadomo już, że w targach „Ambiente 2008” weźmie udział 4,6 tys. firm z 90 krajów. Polskę reprezentować będzie ponad 60 przedsiębiorstw, w większości oferujących nakrycia stołowe i zastawę. We Frankfurcie można będzie obejrzeć propozycje takich krajowych firm, jak: Cepelia International, Ceramika Artystyczna Wiza, Zakłady Porcelany Ćmielów, Chodzież Porcelana, Karolina, Krośnieńskie Huty Szkła Krosno i Zakłady Ceramiczne Bolesławiec. Organizatorzy zapowiadają, że wśród wystawców z różnych stron świata znajdą się takie międzynarodowe marki, jak Philips Lighting czy Outlook Design Italia.

Tematyka targów „Ambiente” podzielona zostanie na trzy bloki tematyczne: „Dining” (nakrycia, dekoracja stołu), „Giving” (prezenty) oraz „Living” (dom, meble, dekoracja). Zwiedzających zainteresować może, nie wychodzący z mody, styl japoński. W pawilonie 5.1 B prezentowana będzie wystawa wysokiej jakości produktów z Japonii – „Living Japan by Sozo_comm”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ