Jesienne wnętrze to nie tylko odpowiednio dobrane meble, ale też dodatki. Fot. Dekoria.pl

Jesienne wnętrze to nie tylko odpowiednio dobrane meble, ale też dodatki. Fot. Dekoria.pl

  • Autor: mg
  • 28 lut 2018 10:49 (aktualizacja: 28 lut 2018 11:28)

Dekoria.pl otrzymała "Laur Konsumenta 2018"

Dekoria.pl, polska firma specjalizująca się w produkcji tekstyliów domowych i dekoracji wnętrz, zdobyła "Złote Godło" – najwyższe wyróżnienie w konkursie "Laur Konsumenta". Marka zdobyła uznanie klientów w kategorii "internetowa sprzedaż artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz".

W tegorocznej edycji "Lauru Konsumenta" Dekoria.pl została uznana przez klientów za najlepszą markę. Firma otrzymała największą liczbę głosów w kategorii "internetowa sprzedaż artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz".

 "Laur Konsumenta" to ogólnopolski konkurs, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach. O zdobyciu nagrody decyduje liczba głosów oddanych w sondażach telefonicznych i internetowych. To właśnie klienci wybierają zwycięzców i przyznają im złoty, srebrny lub brązowy "Laur Konsumenta".

Dekoria.pl to jeden z największych sklepów internetowych. Oferuje ponad 50 tys. produktów wykorzystywanych do dekoracji wnętrz. Firma nie tylko działa na rynku polskim, ale też posiada kilkanaście e-sklepów zagranicznych. Historia marki rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy Jerzy Franckiewicz założył firmę Franc-Textil. Marka Dekoria.pl została zarejestrowana w 2005 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 250 osób.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ