Open Day w hurtowni Center Mebel. Fot. Beata Michalik

Open Day w hurtowni Center Mebel. Fot. Beata Michalik

  • Autor: bm
  • 06 cze 2016 08:00 (aktualizacja: 06 cze 2016 15:07)

Dni otwarte i nowa oferta Center Mebel

Hurtownia akcesoriów i materiałów meblowych to dziś nie tylko magazyn z produktami dla stolarzy i producentów - to również showroom, w którym można znaleźć inspiracje do urządzenia wymarzonego wnętrza. Białostocki salon pokazowy firmy Center Mebel można było obejrzeć 3 czerwca.

Płyty meblowe i blaty firm Egger i WilsonArt, uchwyty i inne akcesoria marki Gamet, fronty firmy Drewpol, szuflady Blum i systemy jezdne Sevroll - to tylko niektóre produkty, jakie można było obejrzeć, dotknąć i poznać ich najważniejsze zalety - podczas dni otwartych zorganizowanych przez firmę Center Mebel w Białymstoku. W showroomie firmy powstała ponadto nowa ekspozycja kuchenna, gdzie "na żywo" można zobaczyć, jak działają np. nowe carga Inoxa z serii Ellite czy sprzęt AGD firmy Franke, a także jak wygląda i jakie właściwości ma blat Geta Core z oferty Center Mebel.

"Ofertę showroomu kierujemy przede wszystkim do projektantów, do studiów kuchennych i stolarzy - mówi Grzegorz Kurak, właściciel firmy Center Mebel. - Dni otwarte to przede wszystkim prezentacja nowej ekspozycji kuchennej, naszego blatu Geta Core i innych akcesoriów kuchennych i nie tylko. Nowe carga Inoxa są absolutną nowością, dostępną od 1 czerwca. Funkcjonują na prowadnicach Blum, dzięki czemu ich jakość jest wyższa, za to cena pozostała bez zmian."

Prezentacji akcesoriów i półfabrykatów do produkcji mebli towarzyszyły dodatkowe atrakcje, z których najciekawszą był pokaz kulinarny, połączony z prezentacją produktów firmy Franke.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ