Kolekcja Tuluza firmy Forte. Fot. Mariusz Golak

Kolekcja Tuluza firmy Forte. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 26 cze 2019 11:27

Dni Partnerskie firmy FORTE

Wszyscy, którzy w dniach 4-6 czerwca br. odwiedzili salon firmowy FORTE w Ostrowi Mazowieckiej, mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi kolekcjami tego producenta, ale też z wiodącymi trendami w segmencie mebli skrzyniowych.

Zorganizowane w Ostrowi Mazowieckiej Dni Partnerskie FORTE były doskonałą okazją, żeby przyjrzeć się najnowszym propozycjom czołowego polskiego producenta mebli skrzyniowych. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy handlowi oraz przedstawiciele salonów meblowych z Polski, a także z krajów Europy Południowej, Środkowej i Wschodniej. W salonie firmowym zostało zaprezentowanych blisko dwadzieścia najnowszych kolekcji przeznaczonych do aranżacji jadalni, salonów, sypialni i pokojów młodzieżowych.

Szczególną uwagę gości zwracała kolekcja „Tuluza”, dzięki której można wyposażyć nowoczesny salon lub jadalnię. Białe fronty z połyskiem zestawione z niezwykle modnym w tym sezonie dekorem Dąb Artisan (m.in. blaty, wstawki, wypełnienia półek) wpisują się w tak lubiany przez Polaków styl inspirowany skandynawskim minimalizmem. To jeden z najgorętszych obecnie trendów sprzedażowych.

W podobnej stylistyce utrzymane są meble z kolekcji „Azyl”, jednak w miejsce białych frontów pojawiły się tu fronty zdobione dekorem Sosna Biała. Proste bryły z geometrycznymi podziałami emanują subtelną elegancją i niewątpliwie staną się ozdobą każdego salonu.

W skład kolekcji do salonów i jadalni wchodzi bogaty zestaw mebli, m.in. komody, witryny, szafki rtv, półki, stoły i stoliki kawowe, dzięki czemu klient może bez problemu dopasować je do wymogów własnego wnętrza. Dopełnieniem designu są liczne funkcjonalności w postaci np. profesjonalnych zawiasów, systemów cichego domyku czy oświetlenia ledowego, dzięki którym korzystanie z mebli staje się jeszcze wygodniejsze.

Wśród prezentowanych podczas Dni Partnerskich FORTE kolekcji nie zabrakło także programów do sypialni. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się choćby nowoczesny zestaw „Sirius Black”, w którym designerski Dąb Klepkowy został zestawiony z wyrazistym dekorem Wolfram Szary, dając w efekcie sypialnię owyjątkowym, oryginalnym charakterze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ