Fot. Salone del Mobile, Milano

Fot. Salone del Mobile, Milano

  • Autor: bm
  • 16 kwi 2019 08:33 (aktualizacja: 23 kwi 2019 15:57)

Dobra frekwencja i nastroje – podsumowanie targów „Salone del Mobile”

58. edycja „Salone del Mobile” w Mediolanie przyciągnęła dużą liczbę odwiedzających, a przeprowadzane podczas targów rozmowy biznesowe – jak podkreślają organizatorzy – zakończyły się sukcesem.

CZYTAJ TEŻ: Meble luksusowych marek na targach "Salone del Mobile 2019"

Zanotowano 386 236 zwiedzających z 181 różnych krajów. Oznacza to 12- wzrost w stosunku do edycji 2017, podczas której również odbywały się wydarzenia „Euroluce” i „Workplace3.0.” Organizatorzy podkreślają, że za sukces można uważać nie tylko udane rozmowy biznesowe, które w efekcie przyczyniają się do rozwoju sektora meblarskiego we Włoszech i w całej Europie, ale też pozytywne nastawienie wystawców i odwiedzających, kreatywność producentów w tworzeniu nowych rozwiązań aranżacyjnych, coraz szerszą współpracę z młodymi, obiecującymi projektantami, a ponadto całe "otoczenie" targów, to, co dzieje się w tym czasie w całym Mediolanie, szereg wydarzeń kulturalnych itp.

Zamykamy tę edycję Salone del Mobile z bardzo pozytywnym nastawieniem. Zainwestowaliśmy w jakość i po raz kolejny udowodniliśmy, że pragniemy to robić jeszcze lepiej. Dbać o ścisłą współpracę z projektantami, rzemieślnikami oraz specjalistami ds. komunikacji i kultury, dalej produkować innowacje produktowe i procesowe oraz wydarzenia, które w efekcie mają zwiększyć wartość obiektów projektowych. Salone del Mobile jest wyjątkowym wydarzeniem, z mocą przyciągania profesjonalistów i ogółu społeczeństwa (...) - powiedział prezes Salone del Mobile Claudio Luti.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ