Fot. 9design

Fot. 9design

  • 19 marz 2020 13:38 (aktualizacja: 20 marz 2020 10:12)

Dobre wzornictwo także on-line

Ceniony sklep internetowy ze starannie wyselekcjonowanym wzornictwem od rodzimych i zagranicznych marek wciąż się rozwija i poszerza spektrum działań, by zaspokoić potrzebę najbardziej wymagających klientów, ze szczególnym uwzględnieniem architektów i projektantów wnętrz.

Sprzedaży online towarzyszą nowe, dedykowane specjalistom i pokrewnym branżom rozwiązania, które w czasie obecnej, trudnej sytuacji z powodzeniem zastąpią wizyty w showroomie marki przy ulicy Lucerny 25 w Warszawie. Choć salon szybko zyskał miano miejsca kreatywnych spotkań i inspiracji, to możliwości sklepu internetowego oraz platformy do współpracy z profesjonalistami właśnie teraz zyskują na znaczeniu. Co jeszcze sprawia, że architekci stale korzystają z usług 9design?

Design i technologie na czasie
Zespół 9design jest „na bieżąco” nie tylko z najlepszym światowym designem, ale także z nowoczesnymi technologiami. Potwierdza to przyznana firmie w 2019 roku główna nagroda w międzynarodowym konkursie Global Innovation Awards w kategorii Online Retailing. Tylko trzy polskie sklepy mogą pochwalić się tym prestiżowym wyróżnieniem. Jury doceniło 9design za misję, innowacyjne podejście i strategię, a także za visual merchandising, marketing oraz jakość obsługi klienta. Znając specyfikę pracy projektantów i wiedząc jaką wartość dla każdego z nich ma czas, 9design stworzyło program partnerski, adresowany do profesjonalistów: architektów i stylistów wnętrz. To nowoczesne narzędzie daje możliwość korzystania z bogatej oferty sklepu online, dostęp do bazy brył 3D, a także pełną kontrolę nad zamówieniami. Znacznie też ułatwia projektantom zarządzanie bazą klientów. Dołączając do programu partner może liczyć również na atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do poszerzonej oferty specjalnej.
Ale to nie koniec innowacji! Przez proces wejścia do programu partnerskiego 9design prowadzi architektów… sztuczna inteligencja. Stworzony specjalnie na potrzeby warszawskiej marki chatbot, za pośrednictwem Messengera przedstawi zainteresowanym zasady oraz korzyści udziału w programie. Odpowie też na pytania partnerów.
W ofercie 9design pojawiła się też usługa leasingu mebli i lamp, która jest realizowana w pełni online - całość zakupu w formie miesięcznych rat znajdzie się w kosztach firmy leasingobiorcy, by maksymalnie ułatwić i usprawnić cały proces.

Inspirujemy gwiazdy
Ekspozycję na warszawskim Wawrze odwiedzają i doceniają też projektanci, prowadzący popularne programy telewizyjne o tematyce wnętrzarskiej. Unikalnym, designerskim „smaczkom” z 9design nie mogła się oprzeć Dorota Szelągowska. Urządzając wnętrze swojego nowego mieszkania sięgnęła m.in. po lustra, sofy i lampy od 9design. Natomiast w jej pracowni wyjątkowe miejsce zajmuje koniakowa sofa marki Woood model Rebound.
Mimo, że w naszym biurze nie mam własnego pokoju, to jest kąt, w którym jestem w stanie zregenerować się w ciągu dosłownie 5 minut. To koniakowa sofa z 9 design, na której potrafię usnąć w ciągu kilku sekund nawet jeśli wokół sporo się dzieje – przyznaje Dorota Szelągowska. Taka rekomendacja zobowiązuje!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ