Kuchnia niemieckiej firmy Nolte, jednego z nowych najemców Domoteki. Fot. Nolte

Kuchnia niemieckiej firmy Nolte, jednego z nowych najemców Domoteki. Fot. Nolte

  • Autor: mg
  • 01 gru 2016 10:53 (aktualizacja: 01 gru 2016 11:03)

Domoteka ma nowych najemców z meblami

Niemiecka marka Nolte, duńska Sofacompany oraz polskie - Acero, Potrzuski i Senpo to nowe firmy oferujące meble, które w ostatnim czasie stały się najemcami Domoteki. Tym samym warszawskie centrum handlowe zwiększyło listę salonów oferujących meble i artykuły służące do wyposażenia wnętrz.

Największą powierzchnią, wynoszącą 346 m2, może się pochwalić duński sklep internetowy Sofacompany, oferujący skandynawskie meble wypoczynkowe. Salon w Domotece to drugi showroom tej marki w Polsce.

Z kolei w salonie Senpo (92 m2) będą dostępne łóżka wykonywane na wymiar. Oprócz nich, asortyment uzupełniają materace i szafki nocne.

Wśród nowych najemców znalazła się również niemiecka firma Nolte, która specjalizuje się w produkcji wyposażenia kuchennego. W lokalu o powierzchni 74 m2 znajdą się przede wszystkim meble kuchenne na indywidualne zamówienie.

Swój pierwszy salon w Domotece otworzyła firma Acero Polska, producent i dystrybutor szafek, komód, stołów, krzeseł i łóżek wykonanych ze stali nierdzewnej. Wcześniej firma ta zajmowała się wyłącznie sprzedażą online.

Ostatnim z nowych "meblarskich" najemców w Domotece jest pracownia stolarska Potrzuski, w której asortymencie można znaleźć między innymi drewniane meble. Wynajmuje ona lokal o powierzchni 62 m2.

Na Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka składa się ponad 80 salonów z asortymentem przeznaczonym do wyposażenia sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu, garderoby, kuchni, jadalni oraz łazienki. Centrum należy do IKEA Centres Polska.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ