• Autor:
  • 30 marz 2006 00:00

„Drema” i „Furnica” już za kilka tygodni

Już za kilka tygodni (24-27 kwietnia 2006 r.), branża dostawców dla przemysłu meblarskiego zaprezentuje ofertę podczas poznańskich targów „Drema” i „Furnica”.

Tegoroczna edycja targów „Drema” będzie wyjątkowa z co najmniej kilku powodów. Weźmie w niej udział więcej wystawców, niż w latach poprzednich, ich ekspozycje zajmą większą powierzchnię, po raz pierwszy targi odbędą się w nowym terminie, nie kolidującym z innymi międzynarodowymi spotkaniami branżowymi i nie pokrywającym się z datą targów „Meble”.

Ponadto, równolegle z „Dremą”, odbędą się debiutujące w tym roku Targi Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli „Furnica”, wydzielone z dotychczasowej struktury targów „Meble”. Oba te spotkania branżowe uzupełniają się, tworząc kompleksową ofertę dla przemysłu meblarskiego, co wydaje się być ich atutem. Jednak trudno przewidzieć, czy producenci mebli zaakceptują konieczność dwóch osobnych podróży do Poznania: w kwietniu w charakterze wyłącznie zwiedzających, a w maju – wystawców targów skierowanych do projektantów, architektów i handlowców.

Już wiadomo, że obu spotkaniom będą towarzyszyć liczne konferencje, seminaria i wystawy. „Wyspa Stowarzyszeń” skupi najważniejsze organizacje branżowe w hali 5, na stoiskach 20-25. Będą tam m.in. Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce. Odbędą się też m.in.: VI Forum Drzewne, seminarium Stowarzyszenia Droma i Multiplanu, Ogólnopolskie Mistrzostwa we Wbijaniu Gwoździ, ekspozycje „Drewno w znaczku” i „Urok Detalu”, wystawa starych maszyn i narzędzi oraz liczne pokazy – snycerstwa, intarsji, czy też nowoczesnych technologii produkcji mebli i ich elementów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ