Fot. Archiwum

Fot. Archiwum

  • Autor:
  • 04 marz 2013 00:00

„Drema” i „Furnica” – technologie, wiedza, design, inspiracje

„Drema” - największa w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa branży obróbki drewna, po raz kolejny znalazła się na liście światowych imprez, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna Eumabois. Zarówno Targi „Drema”, jak i „Furnica” uzyskały również honorowy patronat Ministra Gospodarki.

Targi „Drema” są miejscem prezentacji kompleksowej oferty w zakresie maszyn i urządzeń dla sektora drzewnego i meblarskiego. „Furnica” to jedyne w Polsce tak prestiżowe spotkanie branży komponentów do produkcji mebli. Jednym z ciekawszych wydarzeń podczas targów będzie Fabryka Mebli na Żywo. To wyjątkowa przestrzeń specjalna, dzięki której można zapoznać się z działaniem poszczególnych maszyn przy ich codziennym wykorzystaniu.

„Urok Detalu – w kręgu iluzji…” to wystawa towarzysząca tegorocznym targom „Furnica”. To przestrzeń poświęcona rozwiązaniom technologicznym, które sprawiają, że tradycyjny materiał przybiera zaskakującą postać. Swój udział w wystawie potwierdziły m.in. firmy: Impress Decor, Interpint, Schattdecor oraz Suddekor.

Integralną częścią wystawy, będzie Strefa Wiedzy, w ramach której w trakcie czterech dni targów odbywać się będą seminaria branżowe oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez dr Marka Borowińskiego.

„Automotive Design 2013” będzie w tym roku premierową atrakcją targów. Jest to przygotowana we współpracy z firmą Garage Creative przestrzeń, w ramach której zostaną zaprezentowane niezwykłe meble, projektowane w oparciu o design klasycznych samochodów.

Targi „Furnica” i „Drema” (16 – 19 kwietnia 2013) odwiedzą decyzyjni profesjonaliści, reprezentujący różne sektory branży meblarskiej oraz aktywnie poszukujący kontaktów z najlepszymi na rynku dostawcami komponentów.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ