Kuchnia KAMDuo XL

Kuchnia KAMDuo XL

  • Autor: bm
  • 09 cze 2017 08:22 (aktualizacja: 14 cze 2017 08:07)

Dwa kolory w jednej kuchni - trend, który nie przemija

Meble kuchenne w dwóch kolorach to bardzo popularne rozwiązanie na polskim rynku. Połączenia odcieni drewna z bielą, szarością lub żywymi barwami pozwalają na stworzenie kuchni innej niż wszystkie, pozbawionej monotonii, stąd są chętnie wykorzystywane przez projektantów i producentów mebli.

Pomimo stylistyki opartej na kontraście są spójne i idealnie ze sobą harmonizują. Takie połączenia kolorystyczne przełamują monotonię i wrażenie masywnego monolitu. Kuchnia w dwóch kolorach to jeden z ulubionych - zarówno przez projektantów, jak i użytkowników - tricków aranżacyjnych. Pomysł połączenia dwóch dekorów na frontach mebli kuchennych bardzo spodobał się klientom Spółki Meblowej KAM. Kolekcja KAMduo, w której po raz pierwszy zaproponowano dualną kolorystykę, od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością i doczekała się dwóch następczyń: serii KAMduo XL i tegorocznej nowości KAMduo ML - również dwukolorowych. 

"W tym roku zaproponowaliśmy atrakcyjne dekory inspirowane najnowszymi trendami wzorniczymi, które, podobnie jak we wcześniejszych seriach, można zestawiać w efektowne dualne kontrasty" - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM. - "Dąb w designerskiej szarej tonacji i niszowy buk, który na pewno przypadnie do gustu zwolennikom wysmakowanej elegancji, tworzą ciekawe duety z modną połyskującą bielą, szarością i czernią, która coraz śmielej pojawia się w aranżacjach kuchennych nadając im wyrafinowanej elegancji."

"Meble kuchenne w dwóch kolorach to rozwiązanie zarówno dla odważnych, jak i bardziej zachowawczych właścicieli kuchni, ponieważ efekt końcowy zależy od kombinacji dekorów, na jakie się zdecydujemy - podpowiada projektantka. - Fronty w dwóch kolorach na pewno ożywią wnętrze, nadając mu bardziej dynamiczny charakter" - dodaje projektantka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ