Fot. Publikator

Fot. Publikator

  • Autor: bm
  • 16 lut 2017 06:35

Dzisiaj poznamy laureatów konkursu "Meble Plus - Produkt 2017"

16 lutego, o godz. 17.00, tuż po zakończeniu części dyskusyjnej Forum Branży Meblowej w Katowicach, odbędzie się Gala Konkursowa Mebli Plus. Wręczymy statuetki laureatom konkursu i dyplomy dla firm wyróżnionych. Nastąpi również podsumowanie rankingów "Człowiek Roku 2016" i "Firma Roku 2016".

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 70 produktów: mebli, akcesoriów i półfabrykatów do produkcji mebli. Ich oceny dokonało ponad 30-osobowe Jury, składające się z ekspertów branży meblarskiej: projektantów, dystrybutorów, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń i uczelni. Obok głosowania Jurorów równolegle odbyło się także głosowanie internautów, wybraliśmy również produkt, który najbardziej spodobał się redakcji magazynu "Meble Plus".

Gala Konkursowa odbędzie się 16 lutego, o godz. 17.00, w Sali Balowej A Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie, podobnie jak całe Forum Branży Meblowej, jest częścię czterodniowej imprezy "4 Design Days".

Gala Konkursowa będzie również okazją do podsumowania rankingów "Człowiek Roku 2016" i "Firma Roku 2016". Serdecznie zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ